Ptasia grypa potwierdzona w 6. zakładzie hrabstwa Lancaster

Ptasia grypa potwierdzona w 6. zakładzie hrabstwa Lancaster

Aktualizacja: Szóste stado w hrabstwie Lancaster wykazało pozytywny wynik testu na ptasią grypę, USDA twierdzi, że padło 18 000 ptaków, a sekretarz rolnictwa w Pensylwanii Russell Redding powiedział, że to najnowsze stado znajduje się nieco poza pierwotnym obszarem kontroli. — To niewielkie odchylenie. Wszystkie są z hrabstwa Lancaster. Jedno ze stad jest trochę dalej na południe, więc przenieśliśmy ten punkt widokowy, a ten nieco dalej na południe. To jest sześć mil od pierwszej farmy, na której wynik testu na obecność wirusa jest pozytywny, w hrabstwie Lancaster – farmie jaj Kreider w mieście East Donegal. Reed powiedział, że jest nieco zaniepokojony, że wirus jest przenoszony. Jego zespół próbuje dowiedzieć się, jak to się stało. Zatrzymanie spreadu jest najwyższym priorytetem. „Powinniśmy mieć pojęcie o tym, co tam jest. Zespół jest tutaj, a laboratoria pracują 24 godziny na dobę. W zeszłym tygodniu ponad 400 osób pracowało nad ścieżką o wysokiej AI tylko po to, aby je powstrzymać i stłumić. wczesne stada, aby dać poczucie skali „Ponad 3,8 miliona ptaków zostało zabitych w pierwszych pięciu lokalizacjach, w których wykryto ptasią grypę” – powiedział Redding.Zgłaszanie przypadków ptasiej grypy: Jeśli podejrzewasz infekcję żywego drobiu, należy zgłosić się do Stanowego Biura Zdrowia Zwierząt i Diagnostyki Pensylwanii pod numer 717-772. -2852 Ten numer jest dostępny 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.Ptasia grypa u drobiu obejmuje brak energii i apetytu, a podczas grypa jest śmiertelna dla ptaków, nadal można bezpiecznie jeść kurczaka i jajka.

Aktualizacja: Flock Six w hrabstwie Lancaster uzyskał pozytywny wynik testu na ptasią grypę.

ten Departament Rolnictwa Stanów Zjednoczonych Powiedziała, że ​​padło 18 000 ptaków.

Sekretarz Rolnictwa w Pensylwanii Russell Redding powiedział, że to ostatnie stado znajduje się nieco poza pierwotną strefą kontrolną.

„To niewielkie odchylenie, ponieważ wszystkie należą do hrabstwa Lancaster. Jedno ze stad jest nieco na południe, więc przesunęliśmy obszar widokowy i obszar widokowy nieco na południe” – powiedział.

Obszar monitoringu został utworzony w zeszłym tygodniu przez państwowe Ministerstwo Rolnictwa. To jest sześć mil od pierwszej farmy w hrabstwie Lancaster, w której uzyskano pozytywny wynik testu – farmy jaj Kreider w mieście East Donegal.

Redding powiedział, że jest nieco zaniepokojony, ponieważ wirus jest w ruchu. Jego zespół próbuje dowiedzieć się, jak to się stało.

Zatrzymanie spreadu jest najwyższym priorytetem.

„Musimy zrozumieć, co tam jest. Zespół jest tutaj, laboratoria pracują 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. W zeszłym tygodniu mieliśmy ponad 400 osób zaangażowanych w śledzenie wysokiej AI, aby powstrzymać i stłumić te wczesne stada, aby dać poczucie skali”, powiedział Redding.

W pierwszych pięciu miejscach, w których wykryto ptasią grypę, zabito ponad 3,8 miliona ptaków.

Zgłoszono przypadki ptasiej grypy

Jeśli podejrzewasz, że żywy drób został zarażony, jesteś proszony o powiadomienie Stanowego Biura Zdrowia Zwierząt i Diagnostyki Pensylwanii pod numerem 717-772-2852.

Numer ten jest dostępny 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.

Objawy ptasiej grypy u drobiu obejmują brak energii i apetytu.

Chociaż ptasia grypa jest śmiertelna dla ptaków, nadal można bezpiecznie jeść kurczaka i jajka.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.