Ptasią grypę wykryto w dwóch innych stadach kurcząt w hrabstwie Lancaster w Pensylwanii

Ptasią grypę wykryto w dwóch innych stadach kurcząt w hrabstwie Lancaster w Pensylwanii

Susan Shapiro mieszka w News 8 jednej z zaatakowanych farm, Brabecker Farms w Mountjoy. PRZEDSTAWICIEL PRASOWY: Wykryto dużą aktywność, ponieważ potwierdziliśmy, że wykryto ptasią grypę. USDA było na miejscu z firmą o nazwie LEWIS ENVIRONMENTAL. Wczoraj Federalna Agencja poinformowała o ptasiej grypie w komercyjnych dwupoziomowych stadach w hrabstwie Lancaster. Zainfekował prawie dwa miliony kurczaków. Ten szczep ptasiej grypy jest wysoce zaraźliwy i w 100% śmiertelny. Ale to nie wpływa na ludzi. To już druga epidemia ptasiej grypy w hrabstwie Lancaster. Ptasią grypę odkryto w miniony weekend na farmach w pobliżu KREIDER, a około półtora lwa zostało przefiltrowanych. Ta farma znajduje się sześć mil od farm KREIDER. Zespoły zarządzania incydentami Departamentu Stanu Rolnictwa współpracują z ponad setką gospodarstw w DI.RA i są zobowiązane do przeprowadzenia dalszej dezynfekcji i czyszczenia. A jak widać, są znaki mówiące ludziom, aby nie przyjeżdżali ze względu na bezpieczeństwo naszego zwierzaka

Ptasią grypę wykryto w dwóch dodatkowych stadach kurcząt w hrabstwie Lancaster


USDA poinformowało, że potwierdzono przypadki ptasiej grypy w dwóch innych stadach kurcząt w hrabstwie Lancaster, a przypadki te zostały potwierdzone w środę, News 8 dowiedział się, że jedną z zaatakowanych farm jest Brubaker Farms w East Donegal Township. Pierwszy potwierdzony przypadek ptasiej grypy w hrabstwie Lancaster miał miejsce w zakładzie Creader Farms w East Donegal Township. Farma zniszczyła prawie 1,5 miliona kurczaków, a miejsce to jest objęte kwarantanną, wraz z ponad 100 fermami drobiu w odległości około sześciu mil. Farmy są zobowiązane do zwiększenia czyszczenia i dezynfekcji, a testy są przeprowadzane regularnie. Niebezpieczne dla społeczeństwa, drób i jajka są bezpieczne do spożycia, jeśli są odpowiednio ugotowane. Jednak wysoce zaraźliwa ptasia grypa jest wysoce zaraźliwa i może być śmiertelna dla ptaków domowych (kurczaków, kaczek, gęsi, przepiórek, bażantów, perliczek i indyków). Objawy ptasiej grypy u drobiu obejmują brak energii i apetytu, jeśli podejrzewasz, że żywy drób został zarażony, prosimy o zgłoszenie się do Stanowego Biura Zdrowia Zwierząt i Usług Diagnostycznych w Pensylwanii pod numerem 717-772-2852. Numer ten jest dostępny 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, a według amerykańskich Centrów Kontroli i Zapobiegania Chorobom ptasia grypa nie stanowi bezpośredniego zagrożenia dla zdrowia publicznego, a w Stanach Zjednoczonych nie wykryto żadnych przypadków ptasiej grypy u ludzi Państwa. Państwa.

ten Departament Rolnictwa Stanów Zjednoczonych Mówi, że potwierdzono przypadki ptasiej grypy w dwóch innych stadach kur w hrabstwie Lancaster.

przypadki były Środa potwierdzona.

News 8 dowiedział się, że jedną z poszkodowanych farm jest Brubaker Farms w mieście East Donegal.

Pierwszy potwierdzony przypadek ptasiej grypy miał miejsce w hrabstwie Lancaster w Farmy curder Placówka znajduje się we wschodniej części miasta Donegal. Farma zniszczyła prawie 1,5 miliona kurczaków.

To miejsce pozostaje pod kwarantanną, wraz z ponad 100 fermami drobiu w promieniu sześciu mil.

Rolnik jest zobowiązany do zwiększenia czyszczenia i dezynfekcji, a testy są przeprowadzane regularnie.

niebezpieczeństwa ptasiej grypy

Nie ma niebezpieczeństwa dla społeczeństwa, a drób i jajka są bezpieczne do spożycia, jeśli są odpowiednio ugotowane.

Jednak wysoce zaraźliwa ptasia grypa jest wysoce zaraźliwa i może być śmiertelna dla ptaków domowych (kurczaków, kaczek, gęsi, przepiórek, bażantów, perliczek i indyków).

Objawy ptasiej grypy u drobiu obejmują brak energii i apetytu.

Jeśli podejrzewasz, że żywy drób został zarażony, jesteś proszony o powiadomienie Stanowego Biura Zdrowia Zwierząt i Diagnostyki Pensylwanii pod numerem 717-772-2852. Numer ten jest dostępny 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.

Według Amerykańskich Centrów Kontroli i Zapobiegania Chorobom odkrycia dotyczące ptasiej grypy nie stanowią bezpośredniego problemu dla zdrowia publicznego.

W Stanach Zjednoczonych nie wykryto żadnych przypadków ptasiej grypy u ludzi.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.