Puchar Narodów: Reprezentacja Hiszpanii U23 spotyka się w Polsce

Puchar Narodów: Reprezentacja Hiszpanii U23 spotyka się w Polsce

Puchar Narodów UCI Mężczyzn U-23, w którym wszystkie 21 innych drużyn narodowych i trzy polskie drużyny regionalne rywalizują w ten weekend w obchodach Grand Prix Narodów Arlon, ze względu na odwołanie wszystkich testów z powodu infekcji w zeszłym roku.

Reprezentacja Hiszpanii, prowadzona przez Michaela Sabalę, weźmie udział w bardzo utalentowanej drużynie Ra ல் l Garcia Pierna (Kern Pharma), Belo Sanchez (Burgos-PH), Sergio Garcia (Ilo-Cometa), Ore Lascano (Gaja Gram-Segros RGA), John Barencia (Gaja Gram-Segros RGA).

Arlan Nations Grand Prix, której centrum stanowi polskie miasto Białystok, zapewni początek i koniec dwóch dni składających się na imprezę. Łamany profil w dwóch etapach splata się ze stromymi zboczami.

Profil pierwszej fazy.

Orlan-Nations-Grand Prix-2021-2

Profil drugiej fazy.

Pierwszym z nich będzie finałowy wyścig w sobotę 29 maja na dystansie 143,2 km, a ostatnie 30 km z sześcioma wzniesieniami. Druga faza, która zamyka inauguracyjne wydarzenie Pucharu Narodów w niedzielę 30., proponuje podobny dzień, ze 124 km przewyższeń torów, co uczyniłoby go najlepszym systemem wykrywania ataków poszukujących cywilów.

W sobotę Peloton spotka się na mecie o godzinie 23:45. 15:10; Niedzielny mecz rozpocznie się i zakończy tuż przed 21:30. 12:30 po południu..

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *