Puchar Narodów: Reprezentacja Hiszpanii U23 spotyka się w Polsce

Puchar Narodów UCI Mężczyzn U-23, w którym wszystkie 21 innych drużyn narodowych i trzy polskie drużyny regionalne rywalizują w ten weekend w obchodach Grand Prix Narodów Arlon, ze względu na odwołanie wszystkich testów z powodu infekcji w zeszłym roku.

Reprezentacja Hiszpanii, prowadzona przez Michaela Sabalę, weźmie udział w bardzo utalentowanej drużynie Ra ல் l Garcia Pierna (Kern Pharma), Belo Sanchez (Burgos-PH), Sergio Garcia (Ilo-Cometa), Ore Lascano (Gaja Gram-Segros RGA), John Barencia (Gaja Gram-Segros RGA).

Arlan Nations Grand Prix, której centrum stanowi polskie miasto Białystok, zapewni początek i koniec dwóch dni składających się na imprezę. Łamany profil w dwóch etapach splata się ze stromymi zboczami.

Profil pierwszej fazy.

Orlan-Nations-Grand Prix-2021-2

Profil drugiej fazy.

Pierwszym z nich będzie finałowy wyścig w sobotę 29 maja na dystansie 143,2 km, a ostatnie 30 km z sześcioma wzniesieniami. Druga faza, która zamyka inauguracyjne wydarzenie Pucharu Narodów w niedzielę 30., proponuje podobny dzień, ze 124 km przewyższeń torów, co uczyniłoby go najlepszym systemem wykrywania ataków poszukujących cywilów.

W sobotę Peloton spotka się na mecie o godzinie 23:45. 15:10; Niedzielny mecz rozpocznie się i zakończy tuż przed 21:30. 12:30 po południu..

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *