Pudimex (Ferroval) ustawi w Polsce 55 mln autostrad

Pudimex (Ferroval) ustawi w Polsce 55 mln autostrad

Pudimex (Farrowal) Zbuduje drogę za 55 mln euro w mieście Suzhou, położonym w województwie podlaskim.

W szczególności utworzy 15-kilometrowy odcinek na drodze krajowej nr 8 Unikaj przejeżdżania przez małe miasta.

Spółka zależna Farowal i największa polska firma budowlana w ostatnim czasie podpisały kolejny kontrakt na zaprojektowanie i budowę kolejnej obwodnicy w Stapinie w województwie, a inne projekty, które rozwija w tym rejonie, to między innymi budowa autostrady S-61 i różnych odcinków S-19. .

Termin realizacji ostatniego z podpisanych kontraktów to 41 miesięcy, a więc do 2024 r. Wybuduje pięć skrzyżowań, w tym cztery ronda i wiadukt – wynika z oświadczenia.

Część projektu obejmie pięć mostów wzdłuż National Highway 8 i dwa mosty na dodatkowych autostradach. Oprócz dziewięciu wiaduktów, Skrzyżowania i ścieżki dla zwierząt do zarządzania ruchem lokalnym.

Projekt Pudimex jest częścią planu polskiego rządu dotyczącego budowy 100 nowych obwodnic w latach 2020-2030. Inne projekty, które firma obecnie realizuje, to Obwodnica Smolajni na Autostradzie Krajowej. Nr 51 w Warmińsku – Mazurskim lub Lipskiej.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *