Putin mówi komentatorowi Tuckerowi Carlsonowi, że nie chce najeżdżać Polski ani krajów bałtyckich.

Putin mówi komentatorowi Tuckerowi Carlsonowi, że nie chce najeżdżać Polski ani krajów bałtyckich.

Dopiero po dwóch latach Władimir Putin I cały jego zespół Kreml Aktywnie i biernie zaprzeczał, jakoby zamierzał dokonać inwazji na Ukrainę, a czasami wyśmiewał te przewidywania. Ameryka W przeciwnym kierunku – w odniesieniu do Polski i krajów bałtyckich – te same uspokajające słowa powtarzał rosyjski prezydent. Historycznie rzecz biorąc, dziś mogą spać lepiej Warszawa, Ryga,Wilno I Tallinn.

Putin zapewnił, że Rosja będzie walczyć o swoje interesy „do końca”., ale Ukraina nie jest zainteresowana rozszerzaniem swojej wojny na inne kraje. Dodał, że zachodni przywódcy zdali sobie sprawę, że zadanie strategicznej porażki Rosji jest niemożliwe: „Jesteśmy otwarci na tę rozmowę”..

Takie stwierdzenia Putin wyraził w wywiadzie opublikowanym na stronie amerykańskiego komentatora Tuckera Carlsona Jeden z propagatorów „teorii zastąpienia”, która twierdzi, że istnieje spisek mający na celu zastąpienie białych imigrantami. Carlsona, który został wyrzucony z sieci informacyjnej dziesięć miesięcy temu Fox News, najbardziej proputinowska osoba publiczna w Ameryce. Za jego czasów Fox NewsKomentator powiedział na antenie, że „jestem z Rosją” w sprawie inwazji na Ukrainę i poparł tę tezę. Emerytowany pułkownik Douglas MacGregor Ameryka rywalizuje z Rosją, ponieważ „jest to kraj chrześcijański”. Carlson przeprowadził niedawno wywiad z brytyjskim przywódcą skrajnej prawicy Nigelem Farage’em. Do Santiago Abascala, prezesa Vox, dwa miesiące temu. Był to pierwszy wywiad Putina z osobą z Zachodu od rozpoczęcia obecnej inwazji na Ukrainę, mimo że według Kremla rosyjski dyktator „odrzucił kilka próśb” w tej sprawie.

Ciekawe jest podejście Putina do dialogu, który pyta: „Czy nie byłoby lepiej negocjować z Rosją? Osiągnąć porozumienie”.

Putin oświadczył także, że wierzy w możliwość osiągnięcia porozumienia w sprawie uwolnienia amerykańskiego dziennikarza. Iwan Gerszkowiczz Dziennik Wall StreetOd prawie roku przebywa w Rosji w oczekiwaniu na proces pod zarzutem szpiegostwa.

Zapytany, czy wyobraża sobie scenariusz, w którym członek NATO, Polska wyśle ​​rosyjskie wojska, Putin odpowiedział: „Tylko w jednym przypadku, gdyby Polska zaatakowała Rosję. Ponieważ? Bo nie interesuje nas Polska, Łotwa czy gdziekolwiek indziej. Dlaczego powinniśmy to zrobić? „Nie jesteśmy zainteresowani”.

Wywiad, który trwa dwie godziny i siedem minut, zaczyna się od półgodzinnej lekcji, podczas której Putin udziela jednej ze swoich zwyczajowych lekcji historii. Ukraina To jest część tego Rosja, Zwykle jest konserwatywny, ze zwykłymi elementami propagandowymi, aby usprawiedliwić „akcję specjalną”, a nie wojnę rozpoczętą przeciwko sąsiadom, która spowodowała już śmierć ponad ćwierć miliona osób.

Zatem Putin Powtarzam, że Ukraina tak naprawdę nie jest krajem, Istnieje jednak rodzaj agencji w rękach „elity nacjonalistycznej”, która próbuje „wykorzystać postacie nazistowskie do stworzenia tożsamości”, w czym „pomagają jej satelity w Ameryce i Europie”. Rosyjski prezydent, który w przyszłym miesiącu będzie praktycznie osamotniony w wyborach w swoim kraju, powtarza zwykłe kluczowe założenia swojej kampanii, takie jak nadejście świata wielostronnego i promowanie sojuszy między krajami. Moskwa I Pekin Zawsze zbliża się koniec roli dolara jako światowej waluty rezerwowej.

Wywiad ma wiodący ton ze względu na pokorną postawę Carlsona, uważanego za bliskiego Trumpowi, oraz okropny głos używany do tłumaczenia Putina na angielski, który wydaje się być wzięty z programu do tłumaczenia symultanicznego. Nie jest jasne, czy poddanie się Carlsona Putinowi jest sprzeczne z tym, co zrobił. Fox News, pozwala swojemu rozmówcy mówić nudno, ale także w użyciu słów. Na przykład Carlson zapytał Putina: „Czy możesz sobie wyobrazić sytuację, w której wysyłasz rosyjskie wojska?” Polska”, Odzwierciedla to ostrożne użycie terminologii w celu uniknięcia słów „inwazja” lub „wojna”, ponieważ Rosja tego nie zrobiła.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *