Putin poważnie traktuje euro

Prezydent Rosji Władimir Putin W poniedziałek wydano rozkaz wzmocnienia bezpieczeństwa w Sankt Petersburgu podczas mistrzostw Europy w piłce nożnej, Czyli turniej, w którym miasto rozgrywa sześć meczów z pierwszego etapu i jeden z ćwierćfinałów.

Pochodzący z Petersburga Putin wydał dekret zawierający środki, które zapewnią kibicom bezpieczeństwo od 2 czerwca do 12 lipca. Środki te rozciągną się na wybrzeże i region Wyborg, który jest jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc w regionie Leningradu.

W dawnej stolicy carskiej odbędzie się sześć meczówTrzech z grupy B (Belgia, Rosja, Dania i Finlandia), a trzech innych z grupy E (Hiszpania, Szwecja, Polska i Słowacja). Stadion w Sankt Petersburgu, który został otwarty na Mistrzostwa Świata 2018, będzie gospodarzem meczu Rosja-Belgia 12 czerwca; 16 czerwca, Rosja i Finlandia; A dwudziestego pierwszego, Finlandia-Belgia. Ponadto będzie gospodarzem trzech meczów grupy E, początkowo zaplanowanych w Dublinie: w Polsce i na Słowacji, 14 czerwca; Szwecja i Słowacja 18, Szwecja i Polska 23.

2 lipca Koloseum na wybrzeżu Zatoki Fińskiej gościć będzie A. Od ćwierćfinału Pucharu Europy, który odbędzie się w dwunastu miastach.

Poinformował o tym Komitet Organizacyjny Pucharu Europy w Sankt Petersburgu Gazprom Arena będzie w stanie pokryć 50 proc. Pojemności, Posiada 68 000 miejsc.

Ten stadion był gospodarzem półfinału Mistrzostw Świata dwa lata temu i będzie gospodarzem finału Ligi Mistrzów UEFA w 2022 roku.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *