Putin stara się uspokoić Europejczyków i zapewnia, że ​​nie jest zainteresowany atakowaniem Polski ani Litwy

Putin stara się uspokoić Europejczyków i zapewnia, że ​​nie jest zainteresowany atakowaniem Polski ani Litwy

Władimir Putin na kilka dni przed rozpoczęciem inwazji Ukraina 24 lutego 2021 roku obiecał, że nie dokona najazdu na sąsiedni kraj, a teraz zadeklarował, że nie jest zainteresowany atakiem. Polska, Łotwa lub innych europejskich krajów NATO.

Jego wywiad w trakcie kontrowersyjnego wywiadu Kreml Prorosyjski amerykański dziennikarz i były gospodarz Lis, Tuckera CarlsonaRosyjski prezydent obiecał odwet tylko w przypadku ataku na Rosję.

Zapytali o to Rosja Planując wysłanie wojsk do Polski, Putin odpowiedział: „Tylko w jednym przypadku: jeśli Polska zaatakuje Rosję. Dlaczego? Ponieważ nie interesuje nas Polska, Łotwa ani nigdzie indziej. Dlaczego mielibyśmy to zrobić (atak)? „Nie jesteśmy zainteresowani .”

Wywiad Carlsona z Putinem podniósł oczekiwania Rosja. Jednak treść rozczarowuje.

Najemca KremlW praktycznie dwugodzinnym monologu powtórzył swoje stare mantry wyborcze i przywołał argumenty historyczne uzasadniające rosyjską inwazję na Ukrainę, podkreślając, że Ukraina nie jest i nie powinna być narodem. Stan.

Prezydent Rosji zadeklarował gotowość do rozmów pokojowych z Kremlem UkrainaSkrytykował jednak Zełenskiego za „podpisanie dekretu zabraniającego komukolwiek negocjacji z Rosją” i zapowiedział, że ukraiński prezydent „będzie przestrzegał instrukcji Zachodu”.

Oprócz zapewnienia porażki Rosji Ukraina Jest to „niemożliwe z definicji”. „To się nigdy nie stanie” – powiedział, dodając, że Rosja i Ukraina były bardzo blisko osiągnięcia porozumienia pokojowego w kwietniu 2022 r., ale Kijów wycofałby się po wycofaniu sił rosyjskich ze stolicy i północnej Ukrainy.

On też żartował Ameryka O niepowodzeniu sankcji: „Wierzyli, że doprowadzi to do całkowitego załamania, ale nic do tego nie dotarło. Inne kraje też o tym myślą i przyspieszają płatności za ropę w juanach.

Z drugiej strony obiecał Ukraina Ostrzegł, że walczy duża liczba „amerykańskich najemników, a także Polaków i Gruzinów, ale jeśli Stany Zjednoczone wyślą regularnych żołnierzy na Ukrainę, doprowadzi to ludzkość na skraj bardzo poważnego konfliktu”.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *