qBittorrent, najlepszy klient BitTorrent, zaktualizowany

qBittorrent jest w moim guście- Najlepszy klient torrent dla systemu Windows. Darmowy, open source i bez adware, które inni obejmują, właśnie został zaktualizowany do wersji 4.4.5 i gorąco go polecamy.

Uzyskaj dostęp do zadań w pliku i zarządzaj nimi Sieć Bit torrent Jest to odpowiedzialność typu aplikacji dedykowanej do interpretacji plików danych. Została zakończona. Ich teoretyczne działanie jest we wszystkich podobne, chociaż w praktyce różnią się interfejsem, wydajnością, obciążeniem systemu i dodatkowymi opcjami.

Moim zdaniem qBittorrent to najlepsza rzecz, jakiej możesz użyć. Jest mały, zużywa niewiele zasobów i zapewnia wszystkie funkcje, których możesz potrzebować. Wykorzystuje zaawansowaną technologicznie bibliotekę libtorrent-rasterbar, co oznacza szybsze przesyłanie i pobieranie, a także doskonałą obsługę najnowszych funkcji protokołu BitTorrent.

Posiada podstawowe funkcje dostępu do sieci P2P, takie jak zdalna kontrola sieci, priorytetyzacja torrentów, filtrowanie IP, selektywne pobieranie plików, a nawet tworzenie plików torrent. Posiada również wiele wtyczek do wyszukiwarek do wyszukiwania i pobierania treści bez konieczności chodzenia do określonej lokalizacji. Ma nieznany status Dla lepszej prywatności i bez reklam.

Kolejna świetna funkcja została rozszerzona na całe oprogramowanie open source. Jego licencja open source umożliwia przeglądanie kodu i sprawdzanie, co robi aplikacja. Oznacza to, że nie musisz martwić się dołączaniem złośliwego oprogramowania, programów śledzących, oprogramowania reklamowego lub innego niebezpiecznego kodu.

Najnowsza wersja qBittorrent dla Windows (7, 8, 10 i 11) jest dostępna w wersjach 32-bitowych lub 64-bitowych. Posiada również wersje dla macOS (Catalina / Big Sur / Monterey) i Linux. Doskonały klient Co polecamy szczególnie, jeśli korzystasz z systemu Windows, ponieważ nie znajdziesz lepszego.

Pobierz i więcej informacji | qBittorrent

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.