Radiogram drużyny narodowej Tagliafico: Od „500 godzin mniej snu” Scaloni do zmiany chipa przez Messiego

Zespół odegrał kluczową rolę w dotarciu do finału przeciwko Włochom (Zdjęcie: GETTY)

The Mistrzostwa Świata w Katarze 2022 Tuż za rogiem 32 drużyny, które będą walczyć o najwyższe piłkarskie trofeum, mają kolejne przyjazne okno na dopracowanie szczegółów. Argentyna Jako jeden z kandydatów i weźmie udział Grupa C z Meksykiem, Polską i Arabią Saudyjską. Po oficjalnym zaprzestaniu wybitnej konfrontacji przeciwko Brazylia W kwalifikacjach w Ameryce Południowej jeden z liderów Lionela Scaloniego został zachęcony do podsumowania aktualnego stanu turnieju. Albiceleste.

Mikołaj Tagliaficoostatni dodatek do Olimpijski LyonPrzeanalizowałem prezentację reprezentacji narodowej. „Odliczamy i zbliża się data FIFA. Musimy wciąż dodawać i wierzyć, że wszystko będzie dobrze. Wszyscy jesteśmy na tej samej linii i nie możemy oderwać się od ziemi, ponieważ wszystkie drużyny chcą być mistrzami świata. Musimy być przygotowani na złe chwile, ponieważ na mundialu będą chwile, w których będziemy cierpieć. Dzieje się tak we wszystkich krótkich zawodach” – wyjaśnił w rozmowie z nim Radio DSsport.

Ponadto został zatrzymany specjalnie na wypadek Leo Messi I zmienia go na żetony, gdy nosi jasnoniebieski i biały: „Myślę Zdaję sobie sprawę, że powinien cieszyć się reprezentacją narodową, bo to ma początek i koniec. Jako ojciec rodziny myślę, że to ich trochę bardziej otworzyło. Wyniki będą równie przydatne, jak to, co żyje w kampusie. Jest najlepszym piłkarzem w historii, ale jest człowiekiem i musi żyć.

Tagliavico opuścił Ajax w poszukiwaniu ciągłości w Olympique Lyon (Zdjęcie: GETTY)
Tagliavico opuścił Ajax w poszukiwaniu ciągłości w Olympique Lyon (Zdjęcie: GETTY)

Iluzje stratega Argentyny w następnym mundialu to Lionel Scaloniktórego lewa strona miała swoją zaskakującą definicję: Powinieneś spać mniej niż 400 lub 500 godzin. Jest bardzo skupiony i spięty. Chce być w każdym szczególe i to świetnie. Kiedy wszystko idzie dobrze, człowiek zaczyna się odprężać i na odwrót. Ludzie wokół niego są również bardzo pozytywni. Możesz z nimi porozmawiać o wszystkim i to jest fundamentalne dla grupy”.

Dodał o sile grupy osiągniętej od Copa America: „Widząc ten wybór generuje oczekiwania. To było coś, co nie zdarzyło się w 2018. Z drugiej strony, wszystkie mecze muszą zostać rozegrane. Drużyna jest silna, zjednoczona i konkurencyjny, ale wszystko może się zdarzyć. po Czuję, że grupa rosła i wierzyła w gola, zanim została mistrzem. Dzięki temu tytuł został osiągnięty. Doświadczenie jako grupa w edycji 2019 otworzyło nam umysły i dało nam jasny cel.”

Nicolás ręka w rękę o własność z Marcos Acuna A sam piłkarz podkreślił, jak ważne jest posiadanie kogoś, kto wystąpi przeciwko niemu w tej sytuacji. „Konkurencja jest bardzo dobra wewnętrznie, co pomaga nam cały czas się doskonalić i rozwijać. Ćwiczenia są bardzo intensywne. Trzeba być coraz bardziej technicznym, a to daje płynność grze, bo jest więcej czasu i przestrzeni – przekonywał o walce na lewym pasie.

Na zakończenie zachęcano go do przyznania swoim nominowanym kandydatom na podniesienie Pucharu Świata w Katarze pod koniec roku: „Brazylia To ciekawa drużyna, nie tylko ze względu na swoją historię, ale także ze względu na zespół, który ma od pomocnika napastnika, liczy około 10 elitarnych zawodników. Mieliśmy szczęście grać przeciwko nam Włochy To siła. Francja i Hiszpania mają bardzo jasne rzeczy”..

Czytaj:

Urzędnik: Zawieszony mecz pomiędzy Argentyną a Brazylią został trwale wstrzymany
Barcelona chce wzmocnić się zawodnikiem reprezentacji Argentyny
Barbs byłego mistrza Premier League przeciwko Lisandro Martinezowi: „On nie może konkurować”

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.