Rafa Blas jest nowym wokalistą Mägo de Oz, a Jorge Salan definitywnie zastępuje Manuela Siouane’a

Rafa Blas jest nowym wokalistą Mägo de Oz, a Jorge Salan definitywnie zastępuje Manuela Siouane’a


2 kwietnia 2023 19:00
z długopisem –

Po kilku szalonych dniach statek Czarnoksiężnik z Krainy Oz Prostuje się i opowiada, jak będzie wyglądał jego trening od teraz, mam nadzieję, że przez długi czas.

Rafał BłasJest jednym z wokalistów, którzy zaśpiewali o stracie ZetaOficjalnie pozostaje na stanowisku. Zespół udostępnił wideo – które możecie zobaczyć na końcu tego newsa – pokazujące fragmenty wokalistki śpiewającej w studio „gaja” I Święty Graal; Wokalista z La Manchy najwyraźniej ma mnóstwo wysokich tonów, aby trafić w wymagane nuty, które nagrał w swoich czasach Józef Andreas.

W sprawie Jorge SalanaTrochę można dodać o ukochanym przez sympatyków zespołu muzyku, który był już jego członkiem w latach 2004-2008. Facet z Madrytu wielokrotnie zdobywał naszą nagrodę. rockowa ankieta jako najlepszego hiszpańskiego gitarzysty, ale Salán jest również jednym z naszych najbardziej międzynarodowych gitarzystów, grając z wybitnymi postaciami ze światowej sceny, takimi jak D. Snyder, Jo Lynn Turner Również Jeffa Scotta Soto.

Oto oświadczenie Mägo de Oz, który również korzystając z okazji ogłasza, że ​​muzycy dołączyli do zespołu w celu realizacji nowego albumu zespołu:

„RAFA BLAS jest nowym wokalistą MĘGO DE OZ, a JORGE SALÁN na pewno pozostanie w zespole, zastępując MANUELA SEANE

Otwiera się nowa scena w Mägo de Oz i jesteśmy bardzo podekscytowani podpisaniem kontraktu z Rafą Blasem, piosenkarzem o niesamowitym i bardzo mocnym głosie.

Rafa połączy swoje wcześniej nabyte zobowiązania (WAH i La Edad de Oro) tego lata z Mago. Zarówno on, jak i Jorge Salan pracują już z nami nad nowym albumem The Witch.

Chcielibyście zobaczyć nową formację w Meksyku, a także w Salwadorze i Nikaragui.

Tyle razy zostaliśmy pozostawieni na śmierć, tyle razy upadliśmy, ale dopóki mamy siłę i wciąż mamy muzykę w duszy, powstaniemy. Zaufaj nam Stara Czarownica z Północy!!

Powinniśmy być ponad tęczą”.

Z niecierpliwością czekamy na sprawdzenie stopnia chemii w tej nowej formacji grupy, zarówno na koncertach Diabolos w Oprah, które będą ich pierwszymi, jak i na ich 35. dorocznej trasie koncertowej i przyszłej płycie, do której już przygotowują piosenki .

sformułowanie
Wpisy do pisania postów (widzieć wszystko)


You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *