Rafael Nadal, czy wrócisz na Mexican Open?

wygląd Raphael Nadal Nabiera szczególnego blasku, kiedy słyszy to bardzo szczególne słowo: Acapulco. W ekskluzywnym wywiadzie z Global Sports EL– przyznaje Port-de-Guerrero, hiszpański tenisista Otwarte Mistrzostwa Meksyku w tenisieKto nie uczestniczył w tym roku z powodu ostrzeżenia zdrowotnego, z powodu którego świat wciąż cierpi Pandemia COVID-19, Chociaż to nie znaczy, że ma romans Acapulco jest skończona. W rzeczywistości ma nadzieję, że pozostanie kilka sezonów, ponieważ jest to turniej, który „wiele reprezentuje, ponieważ ostatnio byłem tam od wielu, wielu lat”.

Wspomina: „Zawsze, gdy spełniały warunki, by tam być, byłem”. NadalKim jest nowy wizerunek napojów Amstel Ultra s Amstel Ultra Seltzer. „Mam nadzieję, że wrócę w przyszłości, to turniej i miejsce, które kocham, poza tym granie przed meksykańskimi fanami jest dla mnie zawsze bardzo miłym i pozytywnym uczuciem. Zawsze czułem tam tyle miłości i wsparcia. „

Możesz czytać: „Raphael Nadal stara się być najlepszym w historii Wielkiego Szlema”

Oprócz tego upału zajmuje obecnie trzecie miejsce w światowym rankingu ATP Nie zapomina, że ​​ponad trzy dekady temu Acapulco było miejscem jego pierwszego wielkiego zwycięstwa jako profesjonalisty. Chociaż został już ukoronowany Sopot (Polska) s Costa do Souibi (BrazyliaRaphael uważał swoją koronację w Acapulco w 2005 roku za pierwsze wielkie zwycięstwo w swojej legendarnej już karierze.

W zeszłym roku zdobyłem tytuł Acapulco; W 2005 roku zdobyłem tam również swój pierwszy tytuł major, aw 2013 również tam wygrałem, po długim okresie kontuzji, co było dla mnie dużym impulsem – wspomina z uśmiechem. Z tym młodym mężczyzną. Turniej i mam nadzieję, że się nim spodoba Acapulco jeszcze raz”.
-Czy to oznacza, że ​​przyjdziesz grać Meksyk W 2021 roku?
-Mam nadzieję, że.

Może Cię zainteresować: „Raphael Nadal pragnie normalności w tenisie po pandemii Covid-19”

[email protected]

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *