Rakieta złamała się na krześle sędziowskim

Rakieta złamała się na krześle sędziowskim

Tydzień przed startem Roland Garros to dwa turnieje ATP 250: Lyon i Genewa. Podczas gdy wielu graczy walczy o wejście do głównego losowania drugiego dużego turnieju sezonu, inni starają się wygrać w turniejach, w których rzadko jest graczy z pierwszej dziesiątki. Dobry , W tym tygodniu w Lyonie mnożą się nerwy i wypadki.

Najpierw był węgierski Martin Vosović W swoim meczu z Sebastianem Paezem. „Ile masz lat? 12 lat?” Vosovic powiedział do swojego przeciwnika podczas przerwy. Bayes odpowiedział: „Nie, 22”. „Zachowujesz się jak 12-latek. Ci 20-latkowie! Nie jest jedyny. Nie gra fair. Mówi „chodźmy” za każdym razem, gdy mi się nie uda. Krzyczy jak dziwka” – narzekał Almagyar w rozmowie z sędzią krzesła jest Hiszpan Manuel Franco. W końcu odpowiedział: „Możesz ze mną rozmawiać, ale nie lubię tego rodzaju języka. Rozumiem, że jesteś sfrustrowany i że ci się to nie podoba, ale nie lubię tych słów Chciałbym z tobą o tym porozmawiać, ale nie tymi słowami. nalegać. Vucovich kontynuował: „Tak samo było w zeszłym tygodniu przeciwko Nuri, mogą to zrobić, wiem, że to dużo. Proszę, nie używaj tych słów, w przeciwnym razie…”.

Wypadek był niczym w porównaniu z wypadkiem, który spowodowałem Mikael Ymir w 1/8 finału. Szwed został zdyskwalifikowany przed zakończeniem pierwszego seta spotkania z Francuzem Arthurem Filsem za brutalne złamanie rakiety o krzesło portugalskiego sędziego Rogerio Santosa. skandynawski Wcześniej protestował przeciwko piłce, którą uważał za odrzuconą i poprosił sędziego, aby zszedł na dół i zobaczył znak. Rogerio Santos odrzucił prośbę i spotkanie było kontynuowane. Ymir przegrał mecz i zaserwował, aw zamian stanął przed sędzią i zaczął mocno uderzać w krzesło. Złamał go nawet z jednej strony. Na torze pojawił się opiekun turnieju, podszedł do Ymira i go zdyskwalifikował. Szwed, zajmujący 53. miejsce na świecie, jest pierwszym zawodnikiem ze swojego kraju w rankingu ATP.

Hiszpania przeciwko Kanadzie i Polsce w Billie Jean King Cup

W fazie grupowej finału Billie Jean King Cup Hiszpania zmierzy się z Kanadą i Polską.Mistrzostwa Świata w Tenisie Kobiet, które odbędą się w Sewilli w dniach 7-12 listopada. Dziewczęta Anabel Medina, które w eliminacjach wyeliminowały Meksyk, zmierzą się w trzeciej grupie z Kanadyjkami Lilą Fernandez i Biancą Andreescu oraz Polką Igą Świątek, która jest numerem jeden na świecie. Obrońcy tytułu Szwajcaria, Czechy i Stany Zjednoczone zagrają w grupie A, Australia, Kazachstan i Słowenia w grupie drugiej, a Francja, Włochy i Niemcy w grupie D.

W zeszłym roku na finałach w Glasgow (Szkocja) Hiszpania nie mogła wyjść poza fazę grupową, gdzie rywalizowała z Kazachstanem i Wielką Brytanią.

Zwycięzcy czterech grup awansują do półfinałów. Zwycięzca grupy A zmierzy się ze zwycięzcą grupy C, a zwycięzca grupy B zmierzy się ze zwycięzcą grupy D. Oznacza to, że Hiszpania mogłaby w hipotetycznym półfinale zmierzyć się ze Stanami Zjednoczonymi, Szwajcarią lub Czechami.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *