Ramirez jest kluczem do zwycięstwa, Yeboah kontynuuje grę, a Espinoza nie podnosi wyniku

Ramirez jest kluczem do zwycięstwa, Yeboah kontynuuje grę, a Espinoza nie podnosi wyniku

Ekwadorski lewy obrońca Christiana Ramireza Przeżyj wspaniałe chwile w węgierskiej piłce nożnej z Ferencvaros, Zespół w ten weekend Wygrał z Ogbeestem 3:0 W ważnym terminie dla lokalnych mistrzostw.

z obecnością Super Mysz po raz drugi Zespół był w stanie pokonać swojego przeciwnika dwoma bramkami strzelonymi przez jego kolegów, Besica, w 28. minucie. Abena w 70. i Abu Fani w 73. Lokalna prasa podkreśliła Ramireza jako osobę, która… Pomóż otworzyć mecz.

Koniec matki z Ekwadoru Johna Yeboaha Właściciel pozostaje w Polsce z raków Częstochowa, Zespół, który zremisował w weekend 1-1 z Fedzio Łódź Dzięki temu mogą dalej marzyć o czołowym regionie w klasyfikacji tego kraju.

Yeboach pozostał na polu Do minuty 61 Kiedy wybierają inne rodzaje alternatyw, które pomagają wykorzystać ich opcje ataku.

Żadnych minut, żadnych wyników. Tak rozchodzą się wieści o trójkolorowym piłkarzu Johna Espinozy W piłce nożnej w Szwajcarii, gdzie gra FC Lugano, Zespół, który zmierzył się z ostatnią drużyną Młodzi chłopcy Gdzie musiał poddać się równości po jednym golu dla każdej ze stron (1×1).

Espinoza wszedł na boisko z ławki rezerwowych i rozegrał tylko 15 minut, podczas których niewiele lub nic nie mógł zrobić, aby pomóc swojej drużynie, która miała już na swoim koncie 3 mecze bez zwycięstwa.

Chcesz mieć dostęp do wysokiej jakości treści bez ograniczeń? Subskrybuj tutaj!

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *