Rau Alejandro wykonuje emocjonalny gest wobec fana podczas swojego koncertu w Hiszpanii – Publimetro Chile

Rau Alejandro wykonuje emocjonalny gest wobec fana podczas swojego koncertu w Hiszpanii – Publimetro Chile

Portorykańska piosenkarka i autorka tekstów Raula Alejandro Ocasio Ruizaznany jako Surowy AlejandroWczoraj, w piątek, zaskoczył fana podczas koncertu, który odbył się na stadionie Nueva Condomina w hiszpańskim mieście Murcja.

Jak wynika z kilku klipów wideo zamieszczonych w mediach społecznościowych, poruszająca się na wózku inwalidzkim dziewczyna poprosiła artystę o wyjaśnienia…Pocałunek„, jedna z trzech jego najnowszych piosenek”Rozszerzona gra„o imieniu”R„który napisał ze swoim byłym partnerem, Rozalia.

nadmiar Odwiedziła mnie wcześniej, przegadaliśmy całe popołudnie i teraz jest jedną z moich najlepszych przyjaciółek (…) Zabiorę ją do Puerto Rico… na plażę na jakiś czas ze mną„, słychać słowa Portorykańczyka.

Kiedy zaczęła się muzyka, kompozytor „Plaża Saturna” Pochylił się, by pocałować ją w policzek, a na koniec poprosił młodą kobietę o gromkie brawa. „Zaida, to twoja nocwykrzyknął Rao.

Zapowiedziała także, że nadal ma trudności z wyjaśnieniem tej kwestii. „Trudno mi zaśpiewać następną piosenkę, ale zaśpiewam ją, bo poprosiła mnie o to pewna osoba.„on dodał.

Konkretnie w teledysku do utworu „Pocałunek”, Rao i Rosalía ogłosili, że są zaręczeni, ale w czerwcu para potwierdziła, że ​​związek się skończył.

Znaleziono Rao niosącego „Światowa trasa Saturna„Dla Europy. Zwłaszcza w Hiszpanii potrafił przedstawić Państwu najważniejsze etapy, przez które przeszedł ten kraj Son Foster, Palau Sant Jordi, Centrum Wystawowe w Bilbao, Stadion Olimpijski La Cartuja, Centrum WiZink I Golf w Costa Adeje. Kolejne występy odbędą się we Włoszech, Francji, Polsce, Belgii, Holandii, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii i Niemczech.

nowo, Rozalia Dał wskazówkę dotyczącą rzekomego pojednania z Rao W mediach społecznościowych dowodem, że piosenkarka zostawiła, było zdjęcie z jej konta na Instagramie. Hiszpanka nie była aktywna w swoich sieciach od 24 lipca ubiegłego roku, kiedy krążyły wieści o jej rozstaniu z Portorykańczykiem.

Po tygodniach bez wpisów Motomami zamieścił zdjęcie ze zdjęciem swojego łóżka. Dziwnym faktem jest to, że na łóżku leży kilka rzeczy, Wśród nich jest czerwona księga, którą narrator Alejandro również widział na jednym ze swoich zdjęć. Oboje mieli tę książkę, co nasuwa pytanie. Byliście razem? Czy może to być celowo umieszczony dowód, aby pokazać, że wrócili?

A co do Fani Niczego im nie brakuje, oczywiście zostawili tysiące komentarzy pod postem Hiszpanki. Choć inni twierdzą, że książka jest słownikiem, wcale nie musi to wyjaśniać, że znów są razem i że to tylko zbieg okoliczności.

Jednocześnie Portorykańczyk w dalszym ciągu stara się o miłość na swoich koncertach, gdzie nie kryje nienawiści do rozstania z Rosalią.

W jednym ze swoich wykonań zaśpiewał:Moją miłością jest Hana„Ale zanim powie”Nigdy nie myślałem, że zaśpiewam tę piosenkę na żywo, ale zagram ją w Barcelonie tylko raz w życiu„.

Rao nie mógł powstrzymać łez, więc otarł je na oczach publiczności i kontynuował, ale najbardziej uwagę przykuł fakt, że pokazał tatuaż Rozalii na piersi i powiedział: „Taka miłość jest niezapomniana”. Od nocy do nocy „poranek”.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *