Razer przedstawia przenośny kontroler do gier w chmurze Razer Edge 5G ze Snapdragonem G3x Gen 1 i systemem Android

Razer przedstawia przenośny kontroler do gier w chmurze Razer Edge 5G ze Snapdragonem G3x Gen 1 i systemem Android

Ostatnio widzieliśmy kilka Chromebooki zorientowane na gry różnych marek, ale dla usług gier opartych na chmurze. Ale jeśli chcesz wygodniejszego i przenośnego urządzenia, Skaner Stopa The Razer Edge 5GMobilny z sieciami 5G Przeznaczony do przesyłania strumieniowego gier wideo z komputera PC lub konsoli Xbox oraz do gry w chmurze lub gra w chmurze z systemem operacyjnym Android.

Ma procesor Qualcomm Snapdragon G3x 1. generacjiprocesor zoptymalizowany pod kątem gier, który zapewni maksymalną wydajność dzięki Procesor Kryo do 3GHz. 8 GB RAM LPDDR5 wraz z pamięcią wewnętrzną 128 GB UFS 3.1, z możliwością dodania pamięci MicroSD do 2 TB.

Posiada ekran dotykowy z Panel AMOLED o przekątnej 6,8 calaRozdzielczość FullHD i częstotliwość odświeżania 144 Hz. jego projekt Przypomina nam o Nintendo Switchz dwoma bocznymi kontrolkami, które możemy usunąć, które mają drążek analogowy, d-pad, 2 zderzaki i 2 spusty.

Geeknetic Razer przedstawia skoncentrowaną na chmurze konsolę do gier Razer Edge 5G ze Snapdragonem G3x Gen 1 i Androidem 2

Oprócz łączności Wi-Fi 6E, jak w poprzednich modelach, Razer Edge 5G Sieci 5G, jak sama nazwa wskazuje, obejmują m.in. Aby móc grać w dowolnym miejscu Bez polegania na innych połączeniach. Połączenie 5G zostanie nawiązane za pośrednictwem Karta eSIM Jest kompatybilny z Sub 6 i mmWave, zapewniając maksymalną prędkość i niskie opóźnienia.

Zawiera również Przedni aparat o rozdzielczości 5 megapikseliGniazdo słuchawkowe 3,5 mm, Bluetooth 5.2 i port USB typu C. Aby uzyskać najlepsze wrażenia dźwiękowe bez słuchawek, integruje słuchawki dwukierunkowe i dźwięk Boomcloud360.

Geeknetic Razer przedstawia zorientowaną na chmurę konsolę do gier Razer Edge 5G ze Snapdragonem G3x Gen 1 i Androidem 3

Dotychczas Nie ma znanej zalecanej ceny Oto nowy Razer Edge 5G i czy będzie dostępny na innych rynkach poza USA.

koniec artykułu. Powiedz nam coś w komentarzach!

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *