Real Madryt wita Szachtara w Lidze Mistrzów z myślą o El Clasico

przez Oscara Sandovala

Merengo zarezerwuje miejsce w 1/8 finału pokonując Szachtara

Real Madryt przyjeżdża do Polski, by zmierzyć się z Szachtarem, który przechodzi trudny moment, biała drużyna szuka biletu do fazy pucharowej Ligi Mistrzów z myślą o „Clásico” z Barceloną, rotacja jest obowiązkowa, ale „Król” z Europy Karim Benzema.

Drużyna „Merengue” odniosła trzy kolejne zwycięstwa w mistrzostwach kontynentalnych, a dodanie dodatkowej wygranej z Szachtarem zagwarantuje miejsce w następnej rundzie, a „El Clásico” w przyszłą niedzielę ma kluczowe znaczenie w wyścigu La Liga i Carlo Ancelotti będzie musiał zrobić zmiany dzisiaj myślę o Barcelonie.

Ukraińcy z powodu wojny grają daleko od swojej ojczyzny, a w ostatnich dniach przeżywają napięte chwile w obliczu rosyjskiej inwazji, jednak muszą przestrzegać zobowiązań i próbować zmienić nastroje swoich kibiców, strzelając bramkę przeciwko królowi. Z Europy” zapewni im możliwość walki o drugie miejsce w grupie.

Benzema nie strzelił żadnego gola w tej Lidze Mistrzów, cierpi na dyskomfort mięśni i wróci do Szachtara, co będzie jego ostatnim sprawdzianem przed hiszpańskim klasykiem, Francuz musi odzyskać dobre samopoczucie i upewnić się, że jest gotowy na ostatni odcinek przed przerwą w Pucharze Świata.

Rotacja nie powinna boleć Real Madryt Ukraińcy, zachowując w turnieju idealne tempo, będą starali się dodać jakiekolwiek szanse na awans do 1/8 finału.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *