Realme GT2 Pro 5G | uruchom | Ameryka Łacińska | Meksyk | Peru | Kolumbia | Karta techniczna | Funkcje | nd | nnni | ZABAWA SPORTOWA

Po oficjalnej premierze w Chinach w ramach wydarzenia transmitowanego na YouTube, realme zaczęło wprowadzać na rynek swój najnowszy sprzęt na rynku Ameryki Łacińskiej. Jakie są wszystkie cechy tego zespołu? Poznaj wszystkie szczegóły oraz aparaty, baterię i ekran.

Misją GT 2 Pro 5G, będącego częścią serii GT Pro, jest dostarczanie naszym młodym klientom najwyższej jakości wrażeń dzięki wydajności, wzornictwu i aparatom, które przekraczają wszelkie oczekiwania. Rynek LATAM jest priorytetem dla realme w 2022 roku. Skupiamy się na jak najszybszym wprowadzeniu naszych najnowszych niesamowitych produktów. Z tego powodu chcielibyśmy przedstawić GT 2 Pro 5G naszym fanom w regionie, aby mogli wspólnie cieszyć się tym wspaniałym produktem”.powiedział Madhav Prakash Sheth, prezes międzynarodowej grupy biznesowej Realme.

Wspomnieli również, że ustalenie nowego projektu zajęło 12 miesięcy pracy i 63 testy z prototypami , a także koncepcja „Paper Tech” czyli technologicznej tekstury papieru nałożonej na plecy.

Ponadto tył nowego GT 2 Pro 5G posiada szereg certyfikatów jakościowych i środowiskowych, takich jak ISCC+, ze względu na jego konstrukcję i zastosowanie alternatywnych materiałów, które zmniejszają emisję dwutlenku węgla nawet o 2 kg i pozwalają na osiągnięcie osiągów . Podobny do produktów opartych na materiałach kopalnych.

Jeśli chodzi o ekran, plik Będzie wyposażony w ekran zdolny do wyświetlania 2K UHD z rozdzielczością większą niż 525 PPI i ochroną Gorilla Glass Victus, częstotliwością odświeżania 120 Hz, jasnością 1400 nitów, współczynnikiem kontrastu 5000:1, certyfikatem HDR10+ i DisplayMate Class A+.

Jeśli chodzi o układ kamer, urządzenie ma z tyłu trzy obiektywy Sony: 50MP ze stabilizacją obrazu, 50MP szerokokątny i 150° oraz obiektyw typu rybie oko 3MP. Przedni aparat będzie wyposażony w obiektyw 32 MP, który idealnie nadaje się do zdjęć i rozmów wideo, a nowe urządzenie realme będzie miało baterię o pojemności 5000 mAh i szybkie ładowanie 65 W.

W ramach prezentacji poznano również szczegóły realme GT 2, wersji, która łączy wiele cech Pro, takich jak wygląd, bateria i pamięć RAM. Na poziomie ekranu będzie miał wersję AMOLED z częstotliwością odświeżania 120 Hz, procesor Snapdragon 888 5G i system chłodzenia parą ze stali nierdzewnej, a także funkcję GT 3.0, która pozwoli mu osiągnąć podobną wydajność do GT Wersja 2 Pro.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *