Realme ma bestię, o której warto wiedzieć

Realme ma bestię, o której warto wiedzieć

Potwór Realme ma wszystko, o co możesz prosić, telefon komórkowy, z którym będziesz latać każdego dnia

Oszałamiający tył Realme 11 Pro+ 5G.

Xiaomi nie jest jedyną firmą, która jest w stanie zaoferować dobrą specyfikację i bardzo rozsądną cenę. Dzięki tej ofercie Amazon możesz uzyskać Realme 11 Pro+ 5G przez 380 euro W najmocniejszej wersji. Chińskie urządzenie jest dostarczane z pełnym arkuszem funkcji, w którym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, a zakup jest trudny.

Ten, który wybraliśmy, zbliża się do nas 12 GB RAM-u i 512 GB pamięciTa oferta to nie bzdura. Będzie ci bardzo trudno znaleźć coś kompletnego za mniej niż 400 euro. To zakup, którego nie mogę przestać polecać. Naprawdę byś o tym pomyślał?

Realme 11 Pro+ 5G

Kup telefon komórkowy Realme w najlepszej cenie

  • Wymiary Mediateka 7050
  • 12 GB RAM-u i 512 GB pamięci wewnętrznej
  • Ekran AMOLED o przekątnej 6,7 cala, rozdzielczości Full HD+ i częstotliwości 120 Hz
  • Bateria 5000 mAh z szybkim ładowaniem 100 W
  • 3 kamery
  • NFC i 5G

Znajdziesz wysokiej jakości wyświetlacz, który zaangażuje Cię od pierwszej chwili, ten Realme się nie obija. W jego przednim życiu Oszałamiający 6,7-calowy panel AMOLED o rozdzielczości FHD+. Jest nie tylko naprawdę ostry i pełen kolorów, ale porusza się całkowicie płynnie dzięki częstotliwości odświeżania 120 Hz.

Wewnątrz chińskiego terminala znajduje się dobry kreator, za pomocą którego można poruszać się szybko i sprawnie. Mówimy o Wymiary Mediateka 7050, mózg, który testowaliśmy wielokrotnie i który nie sprawi Ci problemów. Poza tym tworzy z nim świetny zespół 12 GB RAM-u.

Nie zapominamy o plecach bohatera, gdzie mieszka 3 kamery. Wykorzystaj w pełni to, co masz Główny czujnik o rozdzielczości 200 megapikseli8-megapikselowy aparat szerokokątny i 2-megapikselowy aparat makro. Świetnie radzą sobie w każdych sytuacjach i są bardzo wszechstronne.

Realme 11 Pro+ 5G

To Realme 11 Pro+ 5G nadal Świetna opcja za mniej niż 400 euroKompletny smartfon Potrafi konkurować ze średniej klasy premium Xiaomi. Jeżeli jesteś zainteresowany, wystarczy, że się nad tym zastanowisz, oferty Amazona są dostępne tylko przez ograniczony czas i w każdej chwili mogą zniknąć.

Aby być zawsze na bieżąco z najnowszymi technologiami, Subskrybuj oficjalny i zatwierdzony kanał Andro4all na WhatsApp.

Ten artykuł sugeruje Obiektywny i niezależny Produkty i usługi, które mogą zainteresować czytelników. Kiedy użytkownik dokona zakupu za pomocą konkretnych linków pojawiających się w tej historii, Andro4all otrzymuje prowizję. dołącza Do kanału transakcyjnego Andro4all Aby poznać najlepsze oferty zanim ktokolwiek inny.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *