Rebranding PlayStation na zamówienie: 1886

Aktualności

do: Samuel Moreno | 12-18-21

The Order: 1886 było ekskluzywną grą na PlayStation 4 wydaną w 2015 roku i jest zobowiązaniem Sony do strzelanki z perspektywy trzeciej osoby.

Jednak gra nie przekonała odbiorców, otrzymując mieszane recenzje, ze względu na krótki czas trwania i fabułę, która nie do końca wystartowała. Oczywiście, jeśli chodzi o grafikę, wszyscy byli zgodni co do tego, jak świetnie wygląda, jaką ma do tej pory.

Opracowane przez Ready at Dawn studio jest teraz poświęcone innym projektom, ale The Order: 1886 jest licencjonowane przez Sony, więc mogą bezpiecznie wypróbować coś nowego.

Z Playstation Styl życia Dowiedziałem się, że 9 grudnia Sony zmieniło nazwę The Order: 1886, co po raz kolejny przypomniało ludziom, że ten ekskluzywny produkt pojawił się na PS4.

Jej renowacja przyciągała uwagę, a byli i tacy, którzy już mówili o możliwości uzyskania nowej dostawy w przyszłości. Choć nie można wykluczyć, że był to tylko ruch w celu dalszego zabezpieczania marki, która wkrótce miała wygasnąć 3 grudnia.

The Order: 1886 rozgrywa się w alternatywnej historii Londynu, gdzie grupa rycerzy próbuje bronić ludzkość przed rasą potworów.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *