Recreativo IES La Orden rozpoczyna we wtorek w Polsce swój udział w Klubowych Mistrzostwach Europy

We wtorek Recreativo IES La Orden startuje do drugiej soboty w Klubowych Mistrzostwach Europy w Białymstoku, a drużyna trenera Paco Ojedy rozpoczyna we wtorek mecz z Portugalczykiem Dos Prazeres. W środę zmierzą się z norweskim Frognerem II, aw czwartek z lokalnym Hubalem Białystok. Wszystkie mecze będą rozgrywane od 10:00.

Drużyna Huelvy składa się z Adriena Marqueza, Eliezera Ojedy i Alejandro Marqueza, a dołączą do nich piłkarz drużyny młodzieżowej Alvaro Moran oraz zawodniczki Heidi Ojeda, Laura Santos i Thelma Santos. Numer 1 w zespole, Pablo Appiandrugie miejsce zostało ogłoszone w poniedziałek po południu w grze deblowej na Morzu Śródziemnym z Enrique Penalverem w Oranie (Algieria) i Pilnie dołączy do zespołu.Są niskie Victor Martinz powodu kontuzji kolana, która również uniemożliwiła mu grę w finale Ligi Narodowej, I Belen Rodriguez z powodów biznesowych.

W Polsce spotyka się 16 najlepszych klubów z ośmiu krajów; Dwóch pierwszych z każdej grupy kwalifikuje się do 1/8 finału.

Recre IES La Orden dąży do poprawy swojego najlepszego udziału w tych Klubowych Mistrzostwach Europy, które zajmują trzecie miejsce Został nabyty w edycjach 2016 w Tours (Francja) i 2019 w Junglinster (Luksemburg).

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.