Recreativo startuje we wtorek w Polsce, aby wziąć udział w Klubowych Mistrzostwach Europy IES La Orden.

Recreativo IES La Orden już we wtorek rozpocznie udział w Klubowych Mistrzostwach Europy, które potrwają do soboty 2 lutego w polskim Białymstoku. Galeria Paco Ojedy Portugalia rozpocznie we wtorek przeciwko Dose Frasers; W środę zagrają z Norwegiem Fracknerem II, aw czwartek z miejscowym Hubble’em Bialistakiem. Wszystkie mecze odbędą się od godz..

W skład drużyny Hulwa Club wchodzą Adrian Marquez, Eliezer Ojeda i Alejandro Marquez, a także zawodnik drużyny młodzieżowej Alvaro Moran oraz zawodnicy Heidi Ojeda, Laura Santos i Delma Santos. Zespół nr 1, Pablo AbianW poniedziałek po południu ogłoszono, że w turnieju deblowym na Morzu Śródziemnym zajmie drugie miejsce w Oranie (Algieria) obok Enrique Penalvera. Pospiesznie dołączy do zespołu.Są mniej Victorem MartinemZostał wykluczony z finału Ligi Narodowej z powodu kontuzji kolana. I Belen Rodriguez Z powodu pracy.

Polska spotyka 16 topowych klubów z ośmiu krajów; Pierwsze dwie z każdej grupy zakwalifikują się do 16. rundy.

Recre IES La Orden chce poprawić swój doskonały udział w tych Klubowych Mistrzostwach Europy, które plasują się na trzecim miejscu. Pobrane w edycjach 2016 z Tours (Francja) i 2019 w Jungleinster (Luksemburg).

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.