Region promuje się jako wiodące miejsce dla polskojęzycznych operatorów turystycznych do nauki języka hiszpańskiego – Murcia News

Ministerstwo Turystyki we współpracy z Turespaną organizuje wstępną wycieczkę, podczas której uczestnicy mogli zapoznać się z niektórymi kluczowymi zasobami językowymi i turystycznymi Murcji i Kartageny.

Prezydencja, Ministerstwo Turystyki, Kultury i Sportu zaprosiła polskojęzycznych operatorów turystycznych do zapoznania się z regionem Murcji w celu uczynienia go idealnym miejscem do nauki języka hiszpańskiego.

Trasę inauguracyjną, która trwała od niedzieli do wtorku 16 maja, poprowadziła Turespaña we współpracy z Hiszpańskim Biurem Turystyki (OET) w Warszawie, zabierając uczestników do zwiedzania Murcji i Kartageny oraz ich głównych firm. Podróże językowe: „Hiszpański Instytut Murcji i Cervantes College” w Murcji oraz „Funcarel” w Cartagenie.

Polscy agenci mieli okazję przeżyć szereg doświadczeń turystycznych, dzięki którym mogli poznać niektóre z najważniejszych regionalnych zasobów turystycznych. W ten sposób odbyli kulturalne wizyty w obu miastach, cieszyli się wschodem słońca z latarni morskiej Cabo de Palos, odwiedzili Kartagenę łodzią i skosztowali 1001 smaków regionu Murcia.

Jak wyjaśnia Juan Francisco Martinez, dyrektor Instytutu Turystyki (IDREM), „Strategiczny plan turystyki na lata 2022-2032 traktuje turystykę językową jako typowy aspekt biznesowy, który może przyciągnąć turystykę kulturalną i młodzież.

Martinez podkreślił ogromny potencjał dywizji dla rozwoju w regionie, który „definiuje język hiszpański jako uprzywilejowane miejsce do nauczania, nie tylko ze względu na doświadczenie językowe, jakie oferuje, ale także ze względu na wyjątkowe zanurzenie kulturowe, jakie oferuje miejsce docelowe”. swojej oferty turystycznej i zawsze gościnnej gościnności odwiedzających.

Oferta językowa regionu obejmuje kursy regularne, intensywne, krawieckie, roczne i kwartalne, a także liczne uzupełniające zajęcia kulturalne i sportowe, w tym muzea, lekcje tańca, koncerty hiszpańskie, żeglarstwo, kajakarstwo i nurkowanie. Inni.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.