Regularność nagradza wielkiego Davida Ponsetiego

Regularność nagradza wielkiego Davida Ponsetiego

Po zajęciu 5. miejsca w przedostatnim dniu, Mistrzostwa Świata kończą się w Polsce 24., pierwsze miejsce Hiszpanii i pojadą na Mistrzostwa Świata 2023 w Brazylii.

Dziwnów w Polsce będzie gospodarzem Mistrzostw Świata Juniorów Ilca 6 w 2023 roku, z bardzo zauważalną obecnością żeglarza Club Nàutic Ciutadella i ucznia Tecnificació de les Illes Balears, Davida Ponsetí. w tym Reprezentant II Pucharu Świata CNC po raz kolejny okazał się najlepszym żeglarzem Hiszpaniirywalizację z najlepszymi zawodnikami na świecie, a przede wszystkim zakwalifikowanie się do Mistrzostw Świata ISAF 2023, które odbędą się w Brazylii w grudniu przyszłego roku, co jest jednym z głównych wyzwań, o które Ponseti walczył na wodach Polski.

Za jaki szacunek Klasyfikacja Pucharu Świata mężczyzn Pierwszym Hiszpanem w klasyfikacji generalnej będzie David Ponseti, na 24. miejscu i który w przedostatni dzień tego złożonego Pucharu Świata przyjedzie na zupełnie nowym 5. miejscu i gotowy do walki o medale. Żeglarz z Menorki w Dzimnomie zdołał utrzymać dobrą passę, mając sześć miejsc w pierwszej dziesiątce, w tym dwie z trybun, w tym pierwszą, co zmusiło go do ostatniego dnia w pierwszej dziesiątce tabeli. Ale ostatniego dnia flota znalazła trudne pole do regat, z bardzo różnymi wynikami, co w przypadku Ponsetiego doprowadziłoby go tak daleko od celu i ciężko wywalczonej pozycji, że zniknął w ostatnim rękawie.

„Udowodnił, że jest najlepszy”

„Wspaniały turniej dla Davida, z bardzo dobrymi wynikami w kwalifikacjach i egzaminach końcowych. Bardzo regularnie, zajmując 5. miejsce w przedostatnim dniu i 24. miejsce na 260 uczestników. Jako pierwszy Hiszpan w turnieju zapewnił sobie miejsce w reprezentacji Hiszpanii w Brazylii. Udowodnił, że jest najlepszy w kraju i jeden z najlepszych na świecie – zaznaczają ze swojego otoczenia.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *