Reich Joffrey otwiera oddział w Polsce, aby przyspieszyć międzynarodową ekspansję

Reek Joffrey Wzmacnia swoją międzynarodową ekspansję Utworzenie filii w Polsce, Jego rynek farmaceutyczny to około 9 000 milionów, z roczną stopą wzrostu przekraczającą 5%, z czego firma jest już obecna dzięki umowom dostaw.

W szczególności firma w Polsce Będzie miał zespół marketingowy i własną sieć sprzedaży Specjalizuje się w rynku farmaceutycznym – podał we wtorek National Market Authority (CNMV).

Nowa firma narodziła się z chęci sprostania zapotrzebowaniu Wskazane produkty w leczeniu zapalenia stawów i bólu reumatycznego Stopniowo wprowadzaj produkty do pielęgnacji skóry i linii z segmentu aptek specjalistycznych oraz z ograniczeń zdrowotnych konsumentów (kontrola wagi, energia, stres oraz sen i uroda).

W drugim etapie, po zakończeniu procesu rejestracji, Reek Joffrey Poszerzy swoją ofertę o szereg antybiotyków i zastrzyków Do użytku szpitalnego w Dziale Technologii Farmaceutycznej.

Reich Joffrey planuje odnotować pierwszą sprzedaż spółki zależnej w Polsce w drugim kwartale 2021 roku.

Ponadto firma oczekuje Tworzenie nowych możliwości biznesowych W krajach Europy Wschodniej, wzmacniając tym samym globalną strategię wzrostu.

Poza Hiszpanią 55% przychodów pochodzi z Europy i Azji Południowo-Wschodniej (Hiszpania, Francja, Portugalia, Belgia, Szwecja, Wielka Brytania, Singapur, a wkrótce Polska), a formalizacja umów dystrybucyjnych z ponad 130 partnerami biznesowymi w ponad 70 krajów.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *