Remake Rycerzy Starej Republiki

Remake Rycerzy Starej Republiki

Firma potwierdza, że ​​prace nad Star Wars: KOTOR Remake wciąż trwają.

Star Wars: Knights of the Old Republic Remake wciąż jest w fazie rozwoju

Strach przed Anulowanie Star Wars: Knights of the Old Republic Remake Jest w swoich obserwatorach od kilku miesięcy po tym, jak dowiedziała się o problemach z jej rozwojem, które obejmowały nawet zmiany w badaniach zleconych. Nie pomogły też ostatnie słowa Toma Hendersona, znanego znawcy branży, który bardziej stawiał na remake Prince of Persia: Piaski Czasu, którego przebudowa odsuwa go od bliskiej premiery.

Ale, Grupa ObejmującaWyjaśniła to firma odpowiedzialna za edycję KOTOR, która jest akronimem, jakim wielu graczy nazywa tę grę Trwa opracowywanie projektuPomimo tego, że w ostatnich miesiącach nie chcieli odpowiadać na pytania w tym temacie…

Jak zebrane przez Najnowszy raport finansowy Embracer GroupI Star Wars: Knights of the Old Republic — remake w dalszym ciągu rozwijany na PS5 i PC, podczas gdy nowy Tomb Raider wydany przez Amazon Games robi to na nieznanych platformach. Warhammer 40,000: Space Marine II Remnant 2, MotoGP 23 czy RIDE 5 to kolejne futurystyczne wersje kolekcji, które w ostatnich latach podbiły wielu deweloperów.

Bliskie wspomnienie

Przy tak wielu wydarzeniach pojawiających się wokół Letniego Festiwalu Gier, nadzieje na nowości są zawsze duże, chociaż prawda jest taka Za dwa miesiące obchodzimy 20. rocznicę Star Wars: Knights of the Old Republic To może być bardziej odpowiednia data na przekazanie informacji o nowej wersji. Chociaż są tacy, którzy spodziewają się, że zostanie uruchomiony w 2024 roku, są tacy, którzy obstawiają więcej przez rok później, ale w tej chwili nie ma oficjalnych szczegółów.

Podczas gdy Quantic Dream pracuje nad grą Star Wars: Eclipse, która odróżni ją od Detroit: Become Human, Ubisoft przygotowuje też własną grę Star Wars Jak Respawn Entertainment, którzy są nierozłączni z sagą, która przyniosła im różne sukcesy.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *