Remedy podaje nowe szczegóły dotyczące wszystkich swoich osiągnięć

Studia fińskie Leczenieobecnie jedno ze studiów z największą liczbą projektów w fazie rozwoju, a oni chcieli o tym porozmawiać i trochę zaktualizować, i to wszystko Remedy podaje nowe szczegóły dotyczące wszystkich swoich osiągnięćCo pozostawia miód na naszych ustach z więcej niż jednym projektem, z którego będziemy cieszyć się w przyszłości.

w dokument inwestycyjny Opublikowane przez samo Remedy na swojej oficjalnej stronie internetowej, możemy przeczytać o wszystkich projektach, które ma w studiu. Najważniejsze, jak mogłoby być cokolwiek innego, to Alan Wake III Który ma zostać uruchomiony w 2023 r.. Zarówno tytuł Next Control, jak i jego spin-off, a także nowe wydania Max Payne i Vanguard, nowy tytuł zbudowany z Tencent, są w fazie prototypu i wciąż mają bardzo dużo czasu, aby dowiedzieć się więcej ich.

Remedy podaje nowe szczegóły dotyczące wszystkich swoich osiągnięć

Remedy udostępnia nowe szczegóły dotyczące kontynuacji kontroli

Studio pracuje pełną parą nad kilkoma projektami, a to pozwala nam zobaczyć, że Remedy jest w bardzo dobrej formie, dzięki swoim sukcesom z przeszłości, takim jak Control czy niedawny Alan Wake Remastered. Następnym przystankiem, jaki mamy z historiami z tego studia, jest Alan Wake II i nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani nowym tytułem..

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.