Reprezentacja Anglii na Mistrzostwach Świata w Katarze 2022: wezwana, gwiazdy i historia

Anglia poprowadzi anglojęzyczną grupę na Mistrzostwach Świata 2022 w Katarze grupa bObok Zjednoczone państwoA walijski i Islamska Republika Iranu. Brytyjskie Derby, konflikt między oceanami i pojedynek metod przeciwko rzekomemu słodkiemu ekspertowi loterii.

Wybór Gareth Southgate Katar osiąga rok 2022 po czwartym miejscu w Pucharze Świata w Rosji i wicemistrzostwie Europy. Z łatwością wyprzedzili grupę eliminacyjną Pucharu Świata przed Polską, Albanią, Węgrami i San Marino.

Historia i honor reprezentacji Anglii w piłce nożnej

Anglia kwestionuje je XVI Puchar Światazawsze z iluzją powtórzenia hit 1966Kiedy podniósł trofeum prowadzone przez Bobby’ego Charltona, Rogera Hunta i Jeffa Hursta. Ale od tego czasu tylko dotknął półfinały jeszcze dwa razy, w Włochy 90 i w Rosja 18Luka Modric odpadł z Chorwacją w dogrywce.

Znalazłem Anglię na ostatnim mundialu Harry Król Jako jego świetne odniesienie strzelił sześć bramek w swoim pierwszym występie w najwyższym międzynarodowym turnieju. Nadrobił ogromne rozczarowanie w 2014 roku, kiedy drużyna została wyeliminowana wraz z Włochami w grupie, w której awansowały Kostaryka i Urugwaj.

Jednak główna angielska klątwa skupia się na mistrzostwach Europy, których nigdy nie udało się znieść. Drugie miejsce w 2020 roku, u siebie we Włoszech i w rzutach karnych, było jak najbliżej sukcesu kontynentalnego. Do półfinału dotarli w 1968 i 1996 roku. Co do reszty rozczarowań, jednak angielscy kibice ponownie zdobyli Katar w nadziei, że „puchar wróci do domu”.

Skład Anglii na Mistrzostwa Świata FIFA 2022 Grupa B

Runda 1: Anglia i Iran. Poniedziałek, 21 listopada, godz. 14:00 (czasu hiszpańskiego)
2 rundy: Anglia i Stany Zjednoczone. Piątek 25 listopada o 20:00
3 rundy: Walia i Anglia. wtorek, 29 listopada, godz.

Skład Anglii na Mistrzostwa Świata 2022

Wszystkie drużyny biorące udział w Mistrzostwach Świata FIFA 2022 w Katarze wysłały preselekcję do FIFA w październiku z maksymalnie 55 zawodnikami. Ale rozstrzygnięcie ostatecznego naboru nastąpi 14 listopada, czyli sześć dni przed rozpoczęciem konkursu.

Informacje zostaną zaktualizowane, gdy znany będzie pełny skład reprezentacji Anglii na Mistrzostwa Świata FIFA 2022.

Supergwiazda Anglii: Harry Kane (Tottenham).

Trzykrotny najlepszy strzelec angielskiej Premier League, Harry Król już Złoty But Z ostatniego mundialu w Rosji. A nadzieje Anglii zawsze przebiegają przez jego buty i głowę, zawsze gotowy do aukcji. 29-letni napastnik Tottenhamu ma okazję w Katarze przełamać barierę dziesięciu bramek i znaleźć się wśród najlepszych w historii turnieju.

Najlepsza wiadomość będzie dla Garetha Southgate, który potrzebuje rozgrywającego, który dokończy spektakle w oplocie talentu Jude Bellingham (Borussia Dortmund) Phil Foden (Manchester City) lub Mason Mount (Chelsea) rekompensuje wątpliwości w obronie. Występ Harry’ego Kane’a poza Tottenhamem nie budzi wątpliwości: zdobył gola 51 bramek w 75 meczach z wyborem.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *