Reprezentacja Argentyny U-17 zmierzy się z Japonią, która musiała wygrać: harmonogram, program telewizyjny i składy

Reprezentacja Argentyny U-17 zmierzy się z Japonią, która musiała wygrać: harmonogram, program telewizyjny i składy

On Reprezentacja Argentyny do lat 17 Zmierzy się z nim we wtorek Japonia Z zaangażowaniem w osiągnięcie zwycięstwa po upadku w pierwszym meczu przeciwko Senegalna ważnym posiedzeniu na drugi dzień Grupa D Podrzędny świat Z kategorii, w której się rozwijasz Indonezja.

Mecz odbędzie się od godziny 21:00 w Argentynie Stadion Galaka HarupataSędzią będzie Portugalczyk Joao Pedro Silvy Pinheiro Za sygnały odpowiedzialna będzie dyspozytorka Tajskie sporty C i sporty D.

Reprezentant Albiceleste właśnie przegrał 2-1 Senegal W pierwszym meczu Pucharu Świata pozostaje bez takich jednostek jak on Polska.

trener Diego PlacentaPo porażce z mistrzami Afryki dokonali dwóch zmian, aby spróbować zdobyć pierwsze trzy punkty w rozgrywkach: w obronie Dylana Gorosito To przejdzie Ulissesa Jimenezachwila Mahera Carrizo Będzie zastąpiony Gustavo Albarracína W obszarze linii środkowej.

Argentyńczycy po porażce w pierwszym meczu zmuszeni są wygrać, aby przetrwać mając szanse i liczyć na siebie na zakończenie pierwszego etapu.

JaponiaZe swojej strony wygrał 1:0 Polska W swoim pierwszym występie jest liderem swojego regionu SenegalObydwa mają po trzy jednostki.

W okresie poprzedzającym ich konfrontację Argentyna I Japonia Oni będą grać Senegal ze względu na Polska Od 6.00 na tej samej scenie.

Trzeci i ostatni dzień fazy grupowej Argentyna Zmierzy się PolskaChociaż Japonia zrobiłaby to wcześniej Senegal.

O której godzinie Argentyna gra z Japonią?

Godzina rozpoczęcia: 9.00.

Obejrzyj mecz Argentyna kontra Japonia

Telewizja: TyC Sports i DSports.

Formacje

Argentyna: Froilan Diaz; Dylan Gorosito, Juan Jimenez, Tobias Palacio, Octavio Ontivero; Maher Carrizo, Mariano Gerez, Valentino Acuña; Santiago Lopeza, Agustina Roberto i Claudio Echeverriego. DT: Diego Placente.

Japonia: Wataru Goto; Haruto Matsumoto, Keita Kosugi, Kaito Tsuchiya, Kotaro Honda, Shoto Nagano; Yutaro Nakajima, Yumiki Yoshinaga; Gaku Nawata, Homari Tokuda i Allen Inoue. Trener: Yoshiro Moriyama.

Sędzia: João Pedro Silva Pinheiro (Portugalia)

Stadion: Galak Harupat.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *