Reprezentacja Argentyny w siatkówce pokonała Serbię, o krok od historycznej klasyfikacji i świętowała zwycięstwem La Scaloneta.

Reprezentacja Argentyny w siatkówce pokonała Serbię, o krok od historycznej klasyfikacji i świętowała zwycięstwem La Scaloneta.
Świętowanie zwycięstwa Argentyny nad Serbią w meczu siatkówki

Urodziłem się w Argentynie, krainie Diego i Lionela, w dzieciach Malwiny nigdy nie zapomnę. Nie mogę ci tego wytłumaczyć, bo nie rozumiesz finałów, które przegraliśmy, lat, przez które płakałam. Ale to już koniec, bo na Maracanie, w finale z Brazougasem, Tata znowu ich pokonał… Chłopcy, teraz znów jesteśmy podekscytowani, chcę wygrać trzeci, chcę być mistrzem świata, a Diego w niebie razem z Donem Diego i La Dotą kibicujemy Lionelowi. Pa…

Piosenka, która stała się piosenką podczas ostatniego zwycięstwa Zachwiany W Mistrzostwa Świata w Katarze Przerzucił się na siatkówkę. Odpowiada za drużynę narodową Marcelo Mendesa schronił się w zaatakowany Popularne do świętowania Pokonanie Serbii 3-1 Na początku trzeciego okna Liga narodów (VNL) budzi kontrowersje w mieście AnaheimW Ameryka.

Czy to to? AlbicelestObejmuje to powrót armatora z Santa Fe i kapitana Luciano de Cecco, przezwyciężył zobowiązanie, które wydawało się skomplikowane i miało charakter North Country. Po przegranej pierwszego seta wg 19-25Zespół z Ameryki Południowej podnosił swój status w kolejnych kwartałach 25-16, 25-19 i 25-18 na jego korzyść.

Bruno Lima z najwyższymi notami 17 jednostek (14 ataków, 2 bloki i 1 serwis), kontr Przegrany Augustyn z 16 (7 ataków, 8 bloków i 1 serwis).

Argentyńska drużyna już sięgnęła Trzecie miejsce w tabeli z 19 punktami (sześć zwycięstw i trzy porażki), tylko przekroczony Japonia (24) i Ameryka (Dwadzieścia jeden). Jego następne mecze będą przeciwko niemu Niemcy (czwartek, 6 lipca o 17:30); Zespół lokalny (niedziela 9 godz. 00:30); i Iran (niedziela 16, godz. 21:00).

ArgentynaPo słabym starcie przechodzi swój najlepszy moment, który zbliża się do niego wielkimi krokami Ostatni etap VNL odbędzie się w Polska. Jeśli się zakwalifikują, osiągną historyczne wydarzenie. W innych wynikach dnia Brazylia padł 3:1 przeciwko Włochy I Japonia Wygrana 3 do 2 overów Chiny.

*Najlepsze zdjęcia z meczu Argentyny z Serbią

Kontynuuj czytanie

Niesamowity punkt japońskiej drużyny siatkówki podróżującej po świecie: „Nowy ruch”
Historyczne zwycięstwo reprezentacji Argentyny w siatkówce nad mistrzami olimpijskimi z Francji: Messi świętuje w koszulce
Facundo Imhoff, osoba z drużyny siatkarskiej, która ujawniła się jako gej i przełamała uprzedzenia: „Aby go znormalizować, trzeba o nim mówić”

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *