Reprezentacja Hiszpanii: Hiszpania chce Ligi Narodów

A Od 18:00, w środku Montreux (Szwajcaria), hiszpańska drużyna będzie wiedziała, jak będzie wyglądała ich księga rekordów w trzeciej edycji Ligi Narodów. Piłka Hiszpanii znajdzie się w pierwszej puli czterech najlepszych drużyn w Europie od ostatniej edycji tego młodego turnieju. Będzie im służyć Louis Enrique Aby wykluczyć trzy drużyny, które były jego towarzyszami podróży w finałowej czwórce zeszłego października: Francja, Blgica i Włochy.

Hiszpania wychodzi z turnieju z pieczęcią drugiego miejsca, a następnie trofeum, które trzymał w ręku ஒயர்சபால் W San Siro wyprzedził La Roja, który uciekł mu z kontrowersyjnym golem Mbabane.

Drużyna z Niemcami i Anglią?

Istotą Ligi Narodów jest to, że na jej drodze przecinają się najlepsze europejskie drużyny. Najpotężniejszy wróg wyjdzie z drugiego puli. To oni Portugalia (Zwycięzca pierwszej edycji), Holandia (drugie miejsce w Porto), Dania (półfinał ostatnich Mistrzostw Europy) i Niemcy (rywal Hiszpanii w grupowej edycji poprzedniej edycji).

W trzecim zbiorniku wielkie zagrożenie jest bardzo wyraźne: Wielka Brytania. Hype chłopaki Plusy Do złamania mają trzy twarde kości: Szwajcaria, Chorwacja i Polska. Sekcja A została wypełniona przez Walię, Austrię, Czechy i Węgry.

Dołączono również wybuchowy stół z nieodłączną surowością tego, co może wyniknąć z tego popołudniowego losowania. Bo zakwalifikowanie się do finałowej czwórki Liga Narodów 2021-22 Zacznie grać na pełnych obrotach. Sześć meczów odbędzie się tylko w dwóch oknach: cztery mecze w czerwcu (od 2 do 14 dnia) i dwa we wrześniu (od 22 do 27 dnia). Te finały to ostatni kontakt drużyn przed Mistrzostwami Świata w Katarze, które zmienią wszystkie kalendarze.

RFEF i czerwiec 2023

Między 14 a 18 czerwca 2023 roku po czterech mistrzów z każdej grupy w pierwszej lidze zostanie powołanych do finałowej czwórki. Tylko cztery kraje otrzymają paszport zgodnie z zasadami konkurencji Ostatnia czwórka Mogą go hostować.

Ten czynnik warunkujący sprawia, że ​​kandydaci czekają, ale w Los Rosas jest to wyzwanie, które budzi złudzenia. Gdyby Hiszpania powtórzyła swoją obecność w pierwszej czwórce, aranżowanie finałowej czwórki byłoby atrakcyjne. Luis Rubiels od kilku miesięcy pracuje nad swoją kandydaturą na Hiszpanię do uzgodnienia z Portugalią. Mistrzostwa Świata 2030, Ważne dla Libertadores 2018, aby zdecydować na Bernabeu, Sewilla będzie miejscem tegorocznego finału Ligi Europy, a Bilbao dla Ligi Mistrzów Kobiet 2024 …

Poza Hiszpanią losowana jest dziś trasa w trzech kolejnych kategoriach, w których zostanie przyznana nagroda. Rozgrywka trwa, Miejsca na Euro 2024.

Jest otwarty dla słabszych

Cel Stowarzyszenie Narodów Świata Z czasem podwoiła się i daje powody do obstawiania UEFA. Z jednej strony chcieli położyć kres oknom, które zamieniły się w przyjazną uciążliwość bez sportu i korzyści ekonomicznych. Z drugiej strony jest to formuła, dzięki której w wielkich meczach mogą wystąpić najskromniejsze narody.

Każda dywizja ma zagwarantowaną obecność jednej z drużyn, które będą częścią Euro. Oczekuje się, że będzie to ten sam format, co Euro 2020 i zatwierdzony dla Niemiec w czerwcu przyszłego roku. W 2020 roku Macedonia Wszedłem z ostatnich sekcji. Pochodził ze Szkocji C. Słowacja, rywal Hiszpanii z drugiej ligi oraz ci z A’, którzy zostali bezpośrednio sklasyfikowani przez Węgry, odeszli.

Ponadto Liga narodów Daje Ci szansę na udział w play-offach Pucharu Świata. W tej formule Austria i Czechy weszły do ​​rundy kwalifikacyjnej w marcu.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.