Reprezentacja Kolumbii zmierzy się w czerwcu z Polską i Serbią

Reprezentacja Kolumbii zmierzy się w czerwcu z Polską i Serbią

the Wybierz Kolumbię przygotowuje się do konfrontacji Korea PołudniowaW pierwszym meczu towarzyskim pomiędzy dwoma zespołami, który FIFA rozegra w tym dniu (Japonia będzie drugi). Jednakże Kolumbijska Federacja Piłki Nożnej Rozważa już zawodników pochodzących z „trójkolorowego” okienka czerwcowego, które będą ostatnimi przed startem Kwalifikacje w Ameryce Południowej Termin przypada na wrzesień.

wybory Polski i Serbii I zgodnie z programem zmierzą się z reprezentacją Kolumbii w kategorii juniorów.VBar ’ Do Ślimak Radio.

Obie drużyny mają dostępną historię z tego okresu, ponieważ Polski i Serbii W eliminacjach Euro 2024 zagrają tylko jeden mecz, gdzie 20 czerwca zmierzą się odpowiednio z Mołdawią i Bułgarią.

Kolumbia vs. Polska, Serbia lub inny wybór

Jeśli jednak jedna z dwóch drużyn upadnie, to będzie i będzie trzecia opcja Azerbejdżanzespół, który rozegra tylko jeden mecz i 17 czerwca zmierzy się z Estonią.

Możesz być zainteresowany: Kick the Board! Nestor Lorenzo ogłosił listę meczów towarzyskich FIFA

Również , Prezydent Kolumbijskiej Federacji Piłki Nożnej Ramon Jesurinwszystko będzie z góry ustalone z kierownictwem Polski i Serbii, po ostatniej Radzie FIFA.

Kolumbia w południowoamerykańskich kwalifikacjach

I jak ogłosił CONMEBOL, data rozpoczęcia eliminacji do Mistrzostw Świata 2026 to wrzesień 2023, a nie 2024, jak informowano. W tym roku rozegranych zostanie w sumie sześć terminów, podzielonych w następujący sposób: wrzesień (2), październik (2) i listopad (2).

Początek ścieżki Wybierz Kolumbię Na Mistrzostwach Świata 2026 zmierzy się z Wenezuelą u siebie i zamknie z tym samym przeciwnikiem, ale jako gość.

Zobacz też: odnowienie? Zawodnicy, których nieobecność pojawiła się w zaproszeniu do reprezentacji Kolumbii

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *