Reprezentacja Meksyku: Skład, który Tata Martino ułoży na mecz z Polską

Reprezentacja Meksyku: Skład, który Tata Martino ułoży na mecz z Polską

Wpisałem piłka nożna On

Po tym, jak nie wszyscy byli zadowoleni z ostatecznego 26-osobowego składu na Mistrzostwa Świata 2022 w Katarze, teraz… Tata Martino Przed nim stoi kolejne duże wyzwanie wobec fanów Reprezentacja Meksyku: wyrównywać Spośród piłkarzy, przeciwko którym będą skakać jako startery Polska W jego pierwszej grze i tutaj powiemy ci, co to jest.

Argentyński trener mający niewiele wątpliwości w swoim wyjściowym składzie Reprezentacja Meksyku Jasne jest, że doszedł już do ściany, jeśli chodzi o to, kto w jego drużynie zacznie grać jako starter wyrównywać ze względu na Polska We wtorek, 22 listopada, będzie więcej niż gotowy na krytykę, ale ostatecznie „umrze na swój sposób”.

Podczas selekcji Polska Jest całkowita pewność, że zostaną pokonani Reprezentacja Meksyku W swoim pierwszym meczu w III grupie Katar 2022 w drużynie, którą prowadzi Tata Martino Jest nadzieja i nadzieja, która sprawia, że ​​połykają jego słowa razem ze swoimi wyrównywać Do Europejczyków, którzy twierdzili, że są lepsi od Meksykanów.

W miłej, radosnej, a nawet swobodnej atmosferze arogancja Polaków może wyjść ludziom na dobre. Reprezentacja Meksyku I dla Tata Martinoponieważ wyjdą z siebie wszystko, aby wygrać i prawie nic nie stracą w starciu z konkurentem, który na stadionie 974 w Doha może spotkać bardzo niemiłą niespodziankę, bo nie ma słabego rywala, a co dopiero w Pucharze Świata.

Skład reprezentacji Meksyku, w której Tata Martino zagra przeciwko Polsce

Dzięki odwadze Roberta Lewandowskiego i reszty jego kolegów z drużyny argentyński trener Trey może ich zaskoczyć wyrównywać Dynamika łącząca młodość i doświadczenie, dzięki której Polacy w żadnym wypadku nie powinni czuć się zwycięzcami w starciu z niektórymi meksykańskimi piłkarzami, którzy niewątpliwie wyjdą na boisko, aby złamać ich zapał i zostawić skórę na boisku.

Chociaż prawdą jest, że wszystkie oczekiwania i hierarchie Polska Oni są przeciw Reprezentacja MeksykuPrawdą jest również, że potencjalne zwycięstwo nie jest wykluczone, ponieważ Meksykanie mają świadomość, że prawie wszystkie ich nadzieje na zakwalifikowanie się do 1/8 finału zależą od tego, co zrobią, a czego nie zrobią w najbliższy wtorek.

I to jest dokładnie to, co Memo Ochoa będzie próbował uczynić skutecznym, bez zbytniej spontaniczności, w ramach trzech kolorów; Oscar Montes i Hector Moreno na środkowym obrońcy, Jorge Sanchez po prawej stronie i Jesus Gallardo po lewej stronie obrony; Hector Herrera, Luis Gerardo Chavez i Charlie Rodriguez w pomocy oraz Alexis Vega i Chuqui Lozano z przodu, z pytaniem, czy Tata Martino wystawi na dziewiątym miejscu Raula Jiméneza czy Rogelio Funesmore'a, choć wydaje się, że przewaga będzie po stronie Melezo.

Na przykład.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *