Resident Evil 8 Village: Castle Demo jest już dostępne do pobrania na PS4 i PS5 | Capcom | Gry wideo | Pobierz | SPORT-PLAY

Podczas oficjalnej prezentacji konsoli PlayStation 5 Sony było zaskoczone pierwszym oficjalnym zwiastunem , Ósmy program serii horrorów.

Oczywiście będziesz mógł przetestować tę grę przed jej wydaniem. Tytuł ukaże się 5 maja na różne konsole, ale już 25 kwietnia na PS4 i PS5 pojawi się zapowiedź.

Skąd pobrać demo Resident Evil Village?

Możesz teraz rozpocząć pobieranie gry demonstracyjnej Castle na obie konsole PlayStation; Jednak grę będzie można rozpocząć dopiero 26 kwietnia. Capcom pozwoli na maksymalnie 30 minut rozgrywki.

W oficjalnym ogłoszeniu z przerażającymi zdjęciami czytamy: „Dawno temu młoda dziewczyna poszła z mamą zbierać jagody dla ojca. Ale las przywitał je w ciemności i zimnej ciszy. Zdeterminowana, by znaleźć jagody, mała dziewczynka została uwolniona od matki i zniknęła między drzewami i lasem. ”.

To początek prostej historii, ale na zdjęciach widzimy, że rodzina bohatera została zaatakowana. Przypuszczalnie w trakcie śledztwa trafił na opuszczone miasto, w którym zaczyna się jego przerażająca przygoda.

Resident Evil 8 Village wyjaśnia, że ​​doda system gotowania i polowania na zwierzęta

Oczywiście wielu fanów spodziewało się kontynuacji historii, którą widzieliśmy w Resident Evil 7, ale deweloper podjął ważny zwrot akcji.

Zombie należą już do przeszłości, a teraz stawiamy na nadprzyrodzone wydarzenia i fajne stworzenia. Ale ta zmiana argumentacji dodaje również nowe szczegóły dotyczące rozgrywki.

Przetrwanie pogłębia mechanika polowania na zwierzęta. W całej wiosce można polować na różne zwierzęta na mięso. Gdy zdobędziesz składniki, będziesz musiał zanieść je księciu, aby przygotował dla ciebie potrawy.

Co ciekawe, wzmocniłoby to niektóre umiejętności bohatera Ethana Wintersa. Z drugiej strony do gry wprowadzono walutę, za pomocą której można uzyskać ulepszenia przedmiotów i broni.

Posłuchaj Dale Play On s . Oglądaj program w każdą niedzielę na naszych dostępnych platformach audio.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *