Resident Evil Re: Verse opóźnione do 2022 r.

w ostatniej chwili opóźnienie o Resident Evil Re: Werset, tytuł multiplayer Oparta na popularnej sadze Capcom. Japońska firma ujawniła, że ​​gra wideo dostępna we wszystkich wersjach Resident Evil Village Jako darmowy tytuł trafi na wszystkie platformy w lipcu. Jednak mając miesiąc już na równiku, w końcu tak nie będzie. Japończycy opublikowali na Twitterze oświadczenie, w którym informowali, że gra nie będzie dostępna dla graczy do W przyszłym roku 2022.

„Zapowiedziane wydanie Resident Evil Re: Verse na lipiec 2021 r. zostało przeniesione do 2022 r.” – skomentowali w komunikacie. Decyzja została podjęta tak, aby „zespół dalej pracował” Zapewnij dopracowane wrażeniaIch słowami podadzą więcej szczegółów na temat premiery później. Oprócz proszenia graczy o cierpliwość, Capcom zalecił również tym, którzy mają fizyczną kopię, aby jak najszybciej wykorzystali kod z pudełka. Gdy to nastąpi, adres zostaną dodane do biblioteki powiązanej z kontem gracza na stałe.

Resident Evil Village zostanie zaktualizowany, aby poprawić wydajność na PC

Biorąc pod uwagę informacje, które pojawiły się w ostatnich dniach, które wskazywały, że pecetowa wersja Resident Evil Village radziła sobie gorzej na PC Z powodu DRMDigital Foundry przetestowało złamaną wersję i okazało się, że oficjalna wersja faktycznie działa gorzej niż mod. Sam Capcom połączenie Dzięki technologii pionowej Eurogamer do reklamowania ich pracy z łatami na PC. Zamierza ją wkrótce uruchomić, choć szczegóły zostaną ogłoszone wkrótce.

Czekanie Rozszerzenie DLC Już w fazie rozwoju gracze mogą cieszyć się główną przygodą Resident Evil Village na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S, PC i Google Stadia.

źródło | Capcom (Twitter)

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *