Restart 343 Industries: 95 zwolnień, przejście na silnik Unreal Engine dla Halo według Bloomberga

343 branżfirma odpowiedzialna za epos Witam Obecnie żyje w burzliwych czasach. To stoi za kontrowersyjnym uruchomieniem i plan zawartości od nieskończona auraWydaje się, że to ostatnie Masowe zwolnienia od Microsoftu Bardzo mocno wpłynęłoby to na studio dewelopera, które musiałoby przejść głęboką restrukturyzację, co by to oznaczało Zwolnił blisko 100 pracowników i migrować do Nierealny silnik dla swoich nadchodzących projektów, jak donosi Bloomberg.

New Age 343 Industries i Halo

A więc według relacji dziennikarza Jasona Schreyerapodobno uruchomiono 343 branże 95 pracownikóww tym kilku weteranów i kluczowych pracowników z ich rozwoju gier wideo, a także pracowników zewnętrznych, którzy są również zaangażowani w proces twórczy studia i którzy zostali powiadomieni o zwolnieniu na kilka dni przed jego wejściem w życie.

Oprócz siły roboczej dotkniętej tą sytuacją, narzędzia pracy studia również będą przechodzić transformację. Do tego stopnia, że ​​w ramach powstaną kolejne projekty 343 branż Nierealny silnikzostawiając silnik poślizg. I podobno zostanie on już zastosowany do jego kolejnego projektu znanego jako Projekt Tatankijego rzekoma nowa bitwa królewska.

Jeśli chodzi o przyszłość Halo jako franczyzy, Bloomberg wskazuje na zmianę kursu, na którą tylko stawia Strona dla wielu graczyA przynajmniej dla niego bliska przyszłość Tak czy inaczej, przyszłość Halo wydaje się być zapewniona pomimo wszystkich tych zmian Pewny Kilka dni temu sama firma 343 Industries wydała oficjalne oświadczenie.

Halo i Master Chief Przyjechali zostaćWskazuje tytuł notatki, z której możemy przeczytać następujące wyjaśnienie: „343 Industries będzie nadal rozwijać Halo w przyszłości, w tym epickie historie, tryb dla wielu graczy i wszystko, co czyni Halo wspaniałym”.

Źródło | Bloomberg

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *