Retouch4me Color Match, przenoś kolory między zdjęciami i twórz luty w bardzo prosty sposób

Retouch4me Color Match, przenoś kolory między zdjęciami i twórz luty w bardzo prosty sposób

Retouch4me Color Match to nowa wtyczka stworzona przez Retouch4me, która pozwala nam przenieść chromatyczność obrazu referencyjnego do naszej fotografii i zmienić obraz referencyjny jednym kliknięciem, aby przetestować różne możliwości. Służy również do tworzenia menu w oparciu o chromatyczność obrazu, które możemy następnie wykorzystać w Photoshopie, Premiere lub dowolnym innym oprogramowaniu do edycji wideo.

Jeśli chcesz kupić to lub inne akcesoria Retouch4me, możesz otrzymać 20% zniżki. Wejdź na www.promo.retouch4.me i wpisz kupon OMNIFOTO20

Wielką zaletą Retouch4me Color Match jest to, że pozwala pracować z dużą prostotą. Na przykład, jeśli utworzymy podkatalog, w którym przechowujemy własne obrazy lub obrazy innych osób o różnych tonach i kolorach, wystarczy nacisnąć przycisk, aby zobaczyć różne wyniki, które możemy uzyskać, stosując każdy z tych obrazów referencyjnych do zdjęcie, które retuszujemy.

Chociaż na pierwszy rzut oka może się wydawać, że ta wtyczka jest przeznaczona do użytku z kolorowymi obrazami, prawda jest taka, że ​​działa również bardzo dobrze do powielania odcieni czarno-białych obrazów.

Na filmie możesz zobaczyć, jak Retouch4me Color Match działa zarówno ze zdjęciami kolorowymi, jak i czarno-białymi.

20% zniżki i bezpłatny okres próbny

Możesz wypróbować wtyczki za darmo. Jeśli chcesz kupić którąś z wtyczek, możesz otrzymać 20% zniżki. Wejdź na www.promo.retouch4.me i wpisz kupon OMNIFOTO20

Inne rozszerzenia RETOUCH4ME

Jeśli chcesz zobaczyć, jak działają inne akcesoria do retuszu zdjęć Retouch4me, możesz wejść w poniższy film.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *