RGGS aktualizuje witrynę Like a Dragon: Infinite Wealth o nowe szczegóły

RGGS aktualizuje witrynę Like a Dragon: Infinite Wealth o nowe szczegóły

Like a Dragon: Infinite Wealth zawiera lochy, które zmieniają się losowo w każdej grze oraz ponad 140 nowych rodzajów broni i zabawek, które mogą prowadzić do niesamowitych chwil na Hawajach i w Jokohamie; Znajdź nowych wrogów iRzadkie skarby i ulepszone przedmioty„.

Like a Dragon: Infinite Wealth ukaże się już za miesiąc KomputerI Steam Deck, PS4, PS5 i Xbox, ale RGGS Nadal podaje szczegółowe informacje na temat nowości Kerio I Kasuga; Tym razem informacje dotyczą Ciebie ramiona I Lochy.

Z którego Oficjalna sieć Zaktualizowałem informacje Nadchodząca gra Ryu ga Gotoku Studio Po ostatniej grze Like a Dragon: Gaiden, która ma być ogromna i zróżnicowana pod względem czasu trwania i grywalności.

Wśród tych nowych szczegółów omówiono lochy, które będzie można zwiedzać w grze, czy to na Hawajach, czy w Jokohamie, które służą jako „Twierdze dla wielu złoczyńców„.

Ichiban Kasuga i jego sojusznicy zapuszczą się do lochu Po raz pierwszy próbując ratować zaginionych: „Hawaje i Jokohama mają ruiny, które stały się bastionem różnych złoczyńców.

Nazywa się je „lochami” ze względu na niebezpieczeństwo i tajemnicę, a okoliczni mieszkańcy są wobec nich ostrożni„, można przeczytać na wspomnianej stronie dzięki jej tłumaczeniu z języka japońskiego.

Podbij labirynt lochów, w których podobno struktura i wrogowie zmieniają się za każdym razem, i doskonal swoje umiejętności, zdobywając rzadkie skarby i ulepszone przedmioty” i kończy stwierdzeniem.

Like a Dragon: Infinite Wealth ma problem i nazywa się to przestępczością

Inne szczegóły też są ciekawe Ewolucja najemników, bo zamiast przychodzić i wychodzić po wykonaniu swojej pracy, tym razem zostają na kilka rund walki; Funkcjonalność smartfona będzie się poprawiać w miarę postępów w grze.

Przywołuj różnych członków obsady, aby skorzystać z bitew. Liczba członków obsady, z którymi możesz się skontaktować, będzie się zwiększać w miarę postępów w opowieściach podrzędnych itp.” i tak się mówi.

Wreszcie wydaje się, że broń można również wytwarzać i ulepszać, ale a Nowa funkcja drukowania umożliwia dodanie efektów specjalnych dla nich.

Najlepsze dyski twarde, jakie możesz kupić do swojego PS5

Jeśli chcesz zwiększyć pojemność swojego PS5, te dyski twarde są tanie i pozwalają nawet na zainstalowanie na nich dziesiątek gier.

Zobacz listę

W grze możesz używać broni i materiałów do tworzenia ponad 140 nowych broni oraz ich wzmacniania. Broń, którą tworzysz, jest potężna i nie można jej kupić w sklepach, więc bądź proaktywny i spróbuj ją stworzyć„Popełnia.

Wszystko to nadaje odrobinę wyróżnienia dziełu, którego celem jest dalszy rozwój serii Yakuza, znanej obecnie na Zachodzie jako Like a Dragon.

Like a Dragon: Infinite Wealth ukaże się 26 stycznia na Xbox One i Xbox Seriestego samego dnia w przypadku subskrypcji Game Pass. Oni Lochy i ponad 140 broni Czy sprawią, że stracisz rozum?

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *