Richard Carapaz w pierwszej dziesiątce Tour of Poland | Inne sporty | Sporty

Richard Carapaz w pierwszej dziesiątce Tour of Poland |  Inne sporty |  Sporty

trudny Ostatnia wspinaczka wyłoniła zwycięzcę trzeciego etapu Tour of PolandKtóry w poniedziałek przybył do Przemyśla z Ekwadorczykami Richarda Carapaza i Jonathana Narvaeza (Grenadierzy Enos) wskazał Decydujący odcinek.

On jaszczurka Pojedź pociągiem Ineos do Ostatnie dwa kilometry to moment, w którym doszło do ataków Kolumbijczyk dobrze to wykorzystał Higuita mówi poważnie (Bora-Hansgrohe), od Przełamał seta i ostatecznie wygrał.

Ekspres do kawy ustawiony na 5 godzin, 25 minut i 46 sekund. W tym samym czasie weszli Hiszpanie Bello Bilbao (Bahrajn – Al Muntaser) i Belg Quentina Hermansa (Intermarche-Wanti-Jobert Materio), Odpowiednio drugi i trzecinawet ten sam rekord Trzynasta pozycja odpowiadająca Carapazowi W scenie.

Narvaez Przekroczyłem linię mety 21. miejsce I Jeffersona Cepedy (Caja Rural-Seguros RGA), w Pole 38.

Na etapie obejmującym dwa podjazdy trzeciej kategorii i podjazd drugiej kategorii na ostatnich 35 kilometrach, a także trudny dojazd do mety: Najlepszy powrót w klasyfikacji zanotowali Higuita Bilbao i Hermans. którzy zajęli odpowiednio 50, 101 i 30 miejsc, stając na czele trzech klasyfikacji generalnych na częściowym podium.

Wśród tej grupy Zdobyli pozycje w walce o rankingi Weszli Ekwadorczycy. Carapaz zdobył 25 miejsc i uplasował się na siódmej pozycji. Być 10 sekund od Higuity.

Narvaez zajmował 42 stanowiska Awansował na 22. miejsce, tracąc 24 sekundy do lidera klasyfikacji generalnej Cepeda zdobył 80 pozycji W klasyfikacji zajmuje 38. miejsce, 45 sekund za Higuitą, który na trzech etapach pokonał 15 godzin i 31 sekund jazdy.

Kolumbijczyk jest 4 sekundy przed Bilbao, 6 przed Hermansem i 10 przed Ethanem Hayterem, kolegą z drużyny Carapaza, który znajduje się w grupie 10 kolarzy z taką samą różnicą.

Ten wtorek IV etap pomiędzy Leskiem a Sanokiem, wycieczka 179,4 km Z trzema portami kategorii II, z których ostatni znajduje się około trzydziestu kilometrów od mety. (Dr)