Richard Karabaz „nie zna” swojej przyszłości na WorldTour | Inne sporty | Sporty

Plotki narastają i nie ma czasu, żeby się dowiedzieć Przyszłość Richarda Karabaza na WorldTour. Ekwadorczyk rozwiązał kontrakt z brytyjską drużyną Ineos Grenadiers w 2022 roku i choć specjalistyczne media donoszą o zmianie, Mistrz olimpijski „nie wie” jej przyszłość.

będzie równo 1 sierpnia, kiedy oficjalnie poznamy zespół, który będzie nosił Carrapaz w swoich szeregach do 2023 roku. Ineo Wskazał na remont, ale po drodze się pojawiły Movistar i EF Education-EasyPostto ten ostatni jest, według specjalistycznych mediów, wybranym do podpisania kolejnej umowy.

W poniedziałek został zapytany o swoją przyszłość, Karabaz potwierdzony że „w odniesieniu do mojej sytuacji, Wciąż nie wiem, więc niczego się nie spodziewam„.

Mistrz olimpijski był obecny na podpisaniu A porozumienie handlowe Dlaczego przemysł samochodowy Niepokoić wkładać Z pojazdami i narzędziami dla sportowców Richard Carapaz High Performance ClubMa siedzibę w Tulcan.

„Widzimy w szkole a Możliwość bycia marką z nowymi pokoleniami tego wspaniałego sportu. Naszym wsparciem będzie wsparcie logistyczne dla projektu, który realizuje Richard – powiedział Oswaldo Leon, Brand Marketing Manager.

The Umowa zostanie przedłużona o dwa lata i „będzie ważnym wsparciem dla klubu, To duża pomoc, ponieważ projekty często przychodzą do skutku po długim oczekiwaniu i w tym przypadku marka ufa naszym przyszłym sportowcom” – powiedział Carapaz.

To, co robimy dzisiaj, sprawi, że nasz klub będzie wyjątkowy Ponieważ upewnimy się, że nasi ludzie mogą bezpiecznie jechać na swoje zawody i że będzie im łatwiej” – zauważył Karkensi.

„Wsparcie, jakie dajemy klubowi jest ważne, jako mentor to duma mieć ludzi, którzy wierzą w projekt, bo marzenia muszą się spełnić i Ci mężczyźni gonią za swoimi marzeniami, tak jak ja kiedyś realizowałem ich, Bo marzyłem o wygraniu Ligi Włoskiej i tak było (2019). Ta wiara we mnie zmotywowała mnie do robienia wielkich rzeczy” – skomentował trójkolorowy kolarz.

La Vuelta, cel

Rowerzysta trójkolorowy nadal przygotowuje się do Druga część sezonu kto ma Głównym celem jest Vuelta a España.

Karabaz będzie kontynuował przygotowanie na ekwadorskich drogach, Przed dołączeniem do Ineos w nadchodzących konkursach, Wycieczka po Polsce w programiektóry rozpoczyna się 30 lipca oraz okrążenie Od sierpnia do września.

kontynuuję przygotowania Zawsze ekscytujące jest myślenie o wygranej i to jest w mojej głowie. Mam nadzieję, że w tym roku będę miał szczęście, Bycie w dobrej formie i umiejętność zrobienia dobrego testu w Hiszpanii” – zauważył Carapaz.

Tour of Spain odbędzie się w tym roku w swojej 77. edycji. Rozpocznie się 19 sierpnia w Utrechcie w Holandii, a linia mety będzie w Madrycie 11 września.

Dla Ekwadorczyków Będzie to jego piąty udział w La VueltaA trzeci z Ineos. (Dr)

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.