Richard Karabaz rozważa Tour de France, ale najpierw przejedzie przez Szwajcarię | Inne sporty | Sporty

Ekwadorski kolarz poprowadzi Ineos Grenadiers w wyścigu od 6 do 13 czerwca. Wie, że jego głównym celem jest test francuski.

Richard Karabaz rozumie jako część swojej „gotowości” swój udział od niedzieli w Tour of Switzerland, Ośmioetapowy wyścig, w którym kapitanem drużyny jest kolarz z Ekwadoru, Ineos GrenadiersTygodnie przed Tour de France.

„Mijines! Kontynuujemy przygotowania do Tour de France na Tour de Switzerland” Carchense napisał na Twitterze w ostatnią sobotę, Dwa dni po tym, jak Ineos oficjalnie ogłosił swoje pensje na 85. edycję Grand Prix Szwajcarii. więcej lokomotywaW szeregach brytyjskich znajdą się Australijczyk Rohan Dennis, Irlandczyk Eddie Dunbar, Polak Michel Golas, Kolumbijczyk Sebastian Henau, Anglik Luke Rowe i Rosjanin Pavel Sivakov.

Po raz pierwszy Carabaz weźmie udział w szwajcarskim wyścigu, który jest częścią UCI WorldTour i jest prezentowany jako preludium do Tour de France.

Pierwsza edycja Tour de Suisse odbyła się w 1933 roku i od tej pory jego coroczne wydania zostały wstrzymane jedynie z powodu II wojny światowej i epidemii wirusa Corona. Do 2016 roku nikt z Ameryki Łacińskiej nie był w stanie wygrać; W tym samym roku zwyciężył Kolumbijczyk Miguel Angel Lopez, bezpośredni precedens zwycięstwa rodaka Egana Bernala w 2019 roku.

Włoch Pasquale Fornara był osobą, która wygrała szwajcarski wyścig najwięcej razy, wygrywając z niezwykłą przewagą w latach 50.: czterokrotnie (1952, 1954, 1957 i 1958).

w celu Carchi . lokomotywa Będzie to szósty konkurs w obecnym sezonie. Otworzył kurtynę marcowej kampanii zajmując 21. miejsce w Volta Catalunya i kontynuował do początku kwietnia Tournee Kraju Basków, w którym zajął 24. miejsce.. Również w zeszłym miesiącu występował w Flecha Brabanzona (31), Amstel Gold Race (28), Flecha Walloon (9) i Liège-Bastogne-Liège (bez kwalifikacji).

Carapaz wrócił do Ekwadoru, gdzie na początku roku odbył przedsezonową pracę, aby kontynuować swoją pracę. Wrócił do Europy w tym tygodniu.

Tour of Switzerland rozpocznie się 6 czerwca Z indywidualną jazdą na czas Mieszkanie we Frauenfeld (północ), a zakończy się tydzień później, w niedzielę 13, Queen Stage w Andermatt (Central). (Dr)

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *