River w dalszym ciągu zdobywa bramki dla drużyny Sub 17 na Pucharze Świata, a Roberto ustanawia historyczny rekord

River w dalszym ciągu zdobywa bramki dla drużyny Sub 17 na Pucharze Świata, a Roberto ustanawia historyczny rekord

the Argentyńska reprezentacja narodowa I rzeka Zwykle idą ze sobą w parze, a związek nie ogranicza się do Scalonety. z Franco Armaniego I przez klub przewinęło się sześciu zawodników –Julian Alvarez, German Bezzella, Guido Rodriguez, Enzo Fernandez, Gonzalo Montiel i Axel Palacios– Jako mistrzowie świata, w skład drużyny Sub 17 wchodzą przedstawiciele Fundacji CARP, którzy marzą o wzniesieniu trofeum na Pucharze Świata w Indonezji i którzy Przed Wenezuelą Po raz kolejny pokazali, że pełnią wiodącą rolę w zespole Przyjemny.

Po słabym początku i porażce z Senegalem 2:1, drużyna młodzieżowa odrobiła siły i odniosła trzy duże zwycięstwa, aby zapewnić sobie miejsce w ćwierćfinale, gdzie zmierzy się z Brazylią: 3:1 z Japonią, 4:0 z Polską i 5:0 z Vinotinto.

Jaki jest wspólny mianownik wszystkich tych partii? Że w każdym z nich kluczowe były interwencje urodzonych w Riverze piłkarzy: wśród 13 bramek zdobytych przez zespół m.in. Ośmiu z nich nosiło pieczęć Nuneza.

El Diablito Echeverri przejmuje piłkę w deszczu. @Argentyna.

To on nigdy nie męczy się kopaniem, tak jak wtedy, gdy jest z Protektoratem w River Camp. Augustyn Roberto: Napastnik strzelił gola we wszystkich czterech meczach: gola w końcówce przeciwko Senegalowi, który strzelił gola, kolejnego gola przeciwko Japonii, kolejnego gola przeciwko drużynie europejskiej i pary przeciwko niej. Wenezuela, której nigdy nie zapomnimy.

Claudio Echeverri i Agustín Roberto – od bycia kolegami z drużyny River od 10. roku życia po grę w reprezentacji narodowej w Pucharze Świata do lat 17.Claudio Echeverri i Agustín Roberto – od bycia kolegami z drużyny River od 10. roku życia po grę w reprezentacji narodowej w Pucharze Świata do lat 17.

Oprócz wykonania rzutu karnego w stylu Zidane’a przeciwko Włochom w 2006 roku i pięknego strzału lewą nogą, Został pierwszym argentyńskim zawodnikiem, który strzelił pięć goli w Pucharze Świata U-17.

Iana Sobiaberry’ego.  AP.Iana Sobiaberry’ego. AP.

Za nim plasują się Claudio Echeverri (trzy gole) i Ian Subiabre z jednym golem. Który zaliczył swoją drugą asystę w rozgrywkach przeciwko Wenezueli (poprzednia przeciwko Polsce). Tymczasem Diablito, czołowa postać reprezentacji narodowej, strzelił wspaniałego gola z rzutu wolnego przeciwko Japonii, co nie pozostało niezauważone w mediach społecznościowych. Czy powtórzy się to w meczu z Brazylią?

Bramki i asysty Rivera przyczyniły się do powstania drużyny narodowej U-17

Podzespół 17 11-21-2023

Bramka Agustina Roberto. Argentyna 1 – Senegal 2. Puchar Świata U-17

Claudio Echeverri 11-21-2023

Niesamowity gol Diablito Echeverriego dla reprezentacji U-17 przeciwko… Japonia

Reprezentacja Argentyny do lat 17 11-21-2023

Gol Roberto. Argentyna 3 – Japonia 1. Puchar Świata U-17

Reprezentacja Argentyny do lat 17 11-21-2023

Bramka Agustina Roberto. Argentyna 2 – Polska 0. Puchar Świata U-17.

Reprezentacja Argentyny do lat 17 11-21-2023

Gol Iana Sobiabury’ego. Argentyna 3 – Polska 0. Puchar Świata U-17

Reprezentacja Argentyny do lat 17 11-21-2023

Gol Santiego Lopeza. Argentyna 4 – Polska 0. Puchar Świata U-17.

Reprezentacja Argentyny do lat 17 11-21-2023

Gol Santiego Lopeza. Argentyna 2 – Wenezuela 0. Puchar Świata U-17.

Reprezentacja Argentyny do lat 17 11-21-2023

Bramka Diablito Echeverriego. Argentyna 3 – Wenezuela 0. Puchar Świata U-17.

Reprezentacja Argentyny do lat 17 11-21-2023

Bramka Agustína Roberto z rzutu karnego Argentyna 4 – Wenezuela 0. Puchar Świata U-17.

Reprezentacja Argentyny do lat 17 11-21-2023

Bramka Agustina Roberto. Argentyna 5 – Wenezuela 0. Puchar Świata U-17.

Jeden po drugim młodzi ludzie Rivera, którzy grają w reprezentacji U-17

Claudio Echeverri (nr 10): Wielka osobowość łodzi podwodnej 17, kapitan i twórca. Przyłapany na blefowaniu i strzelaniu bramek w Villa Río Negro w Chaco, ten utalentowany rozgrywający ma wizję gry, elastyczny drybling, celność i dobry cios. Zadebiutował już w River: wszedł przeciwko Instituto w LPF i poprosił o pomoc Lucasa Beltrána. Jest ogromną obietnicą dla młodzieżowej drużyny klubu, chociaż Martin Demichelis przeprowadza go przez fazę treningową, nie śpiesząc się z dotrzymaniem terminów. Genk, Roma, Milan i Feyenoord podążają za nim od 2017 roku, kiedy złamał go w Pucharze Wenecji rozgrywanym we Włoszech. Od stycznia ma profesjonalny kontrakt i klub zamierza go chronić: już negocjuje podwyższenie klauzuli odstępnego do 50 mln euro.

Augustyn Fabian Roberto (nr 9): Urodzony strzelec. W Octavie w 2021 roku był zabójczy (17 goli w 14 meczach), a w Septimie utrzymał swoje statystyki. Zadebiutował już w drużynie rezerw, do której awansował w 2022 roku. Po imponującym występie dla Argentyny na Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej Montaigu we Francji, Agus zaczął grać w Barrionuevo, w San Fernando. Jego forma i siła sprawiły, że został wypatrzony przez klub Parque Chase i w 2011 roku trafił do River. Swój pierwszy kontrakt podpisał już do grudnia 2024 roku. „Jestem zawodnikiem nr 9 w regionie i rozegrałem dobry mecz w powietrzu. Jakiś czas temu przedstawił się w Radiu La Maquina i powiedział: „Dobrze się ruszam. Gigant (wzrost 1,80 m zasłużył na to przydomek) Rafa Puri dużo się uczył i jest wielbicielem Roberta Lewandowskiego.

Franco Mastantono (nr 20): Dołączył do River, gdzie przybył w 2019 roku i jest królem strzelców La Liga. Ma zaledwie 16 lat i zaczął grać w szkole CARP w Azul w wieku zaledwie trzech lat, a trenował go jego ojciec Christian. Jest silny w ataku, zręczny i dysponuje świetnym uderzeniem lewą nogą, co zainteresuje Nuneza. Podpisał już swój pierwszy kontrakt z klauzulą ​​odstępnego 25 milionów euro. Świetnie radził sobie w tenisie aż do trzynastego roku życia, kiedy musiał wybrać jeden z dwóch sportów: wybrał piłkę nożną.

Ian Sobiaberry (nr 7): Urodzony w Comodoro Rivadavia, trenował jako numer 9, podziwiając swojego idola: Juliana Alvareza. Leworęczny, mierzący 1,75 m wzrostu, od pewnego czasu określa siebie jako „silnego napastnika i strzelca. Silny rękami. „Lubię dołączać do kolegów z drużyny i otrzymywać asysty”. W kwietniu tego roku podpisał swój pierwszy kontrakt kontrakt.

Ulises Jimenez (nr 2): Jednym z młodych zawodników, którego Martin Demichelis zauważył od początku swojej rotacji, jest to, że nie mógł zabrać go do Stanów Zjednoczonych przed rozpoczęciem sezonu, ponieważ nie miał wizy. Swój pierwszy profesjonalny kontrakt podpisał już z River. Opuścił klub San Luis Jose C Paza, grając jako numer 5. Zanim został środkowym obrońcą pierwszego wyboru, grał na pozycji prawego obrońcy. Był mocny w skoku indywidualnym i dobry pomimo swojego wzrostu wynoszącego 1,78 m, a także brał udział w całym procesie umieszczania.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *