Robert Lewandowski nie określa swojej przyszłości, ale przyjechał do Hiszpanii na wakacje | Barcelona | Przeniesienie 2022 | RMMD | Sporty

Jego przyszłość nie jest przesądzona, ale czas odpocząć. Robert Lewandowski zakończył swój udział z Polską w Lidze Narodów UEFA i postanowił wyjechać z rodziną do Hiszpanii, aby cieszyć się wakacjami. Polski piłkarz zapowiedział chęć opuszczenia Bayernu Monachium, dlatego może dołączyć do FC Barcelona.

Z myślą o swojej przyszłości i oczekiwaniu na wieści, Lewandowski udostępnił zdjęcia na swoim koncie na Instagramie z córkami Chiarą i Laurą w basenie swojego domu na Majorce, pokazując, że stracił poczucie w tym środowisku po ciężkich meczach z Polską.

Na wakacjach w pobliżu nowego klubu? Robert Lewandowski odpoczywa z rodziną w Hiszpanii. (instagram)

Lewandowski zdecydował się podpisać kontrakt z Barceloną latem tego roku i stwierdził to w swoich ostatnich publicznych wypowiedziach. Polak uważa, że ​​czas w Bayernie Monachium się skończył i chce znaleźć nowe wyzwanie, aby zakończyć karierę na szczycie. Jednak niemiecki klub do tej pory ograniczał się do zapewnienia, że ​​​​zawodnik musi wypełnić swój kontrakt do 2023 roku i nie wydaje się być otwarty na sprzedaż swojej wielkiej gwiazdy.

W czwartek odbędzie się nadzwyczajne zgromadzenie delegatów z prośbą o pozwolenie na sprzedaż 49,9% BLM. Partnerzy będą mieli możliwość skonsultowania się z zaufaniem Rady Dyrektorów w celu uzyskania znacznych dochodów i podpisania w celu wzmocnienia siły roboczej. Lewandowski jest jednym z pierwszych na liście i szuka pozytywnego rozwiązania, by móc grać dla Barcelony.

Dani Alves żegna się z Barceloną

Pomimo intencji wykazanej przez Dani Alves, aby kontynuować grę w katalońskiej drużynie w następnym sezonie, potwierdził w środę, że nie będzie dalej nosić koszulki Barcelony. Na pożegnanie gracz udostępnił post na portalach społecznościowych, w którym również zrecenzował swoje najlepsze momenty w instytucji.

„Drodzy Katalończycy… Czas się pożegnać”Wystartował doświadczony obrońca. „Temu klubowi, tym kolorom i temu domowi poświęcono ponad osiem lat… ale jak wszystko w życiu, lata mijają, ścieżki się rozchodzą, a historie pisane są przez jakiś czas w różnych miejscach i tak było”on dodał.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.