Robert Lewandowski ocenia swoje odejście z reprezentacji Polski po jej odpadnięciu z mundialu

Reprezentacja Polski nie spisała się najlepiej Globalizm: Chociaż doszedł do 1/8 finału, tylko wygrał Królestwo Arabii Saudyjskiej I pozostawił zły wizerunek w ostatnich dwóch meczach. przeciwko Argentyna s Francja Stał daleko z tyłu, co irytowało kapitana.

Po eliminacji z rąk ostatniego mistrza świata, Robert Lewandowski Zakwestionował swoją kontynuację w reprezentacji swojego kraju: „Radość jest potrzebna w grze, jest ważna na przyszłość. Kiedy gramy w obronie, nie ma radości. Kiedy próbujemy go zaatakować, jest inaczej. Istnieją czynniki, które mogą wpłynąć na moją decyzję o dalszej grze dla Polski.

W końcówce meczu Polki miały kontrowersyjny rzut karny na swoją korzyść i to napastnik Barcelony objął prowadzenie: Lloris go uratował, ale francuski bramkarz wystąpił do przodu i pozostawił zawodnika z dziwnym uczuciem: „Nie dobrze kopać.” I Wiedziałem już, że go powstrzymamW każdym razie to się nie liczyło, bo musiał powtórzyć strzał i zmienić kij: „W końcu strzeliłem i myślę, że ja i moi koledzy z drużyny zasłużyliśmy na ten gol, bo się staraliśmy. To był dla nas bardzo trudny mecz z obecnymi mistrzami świata.

Kontrowersyjnym stwierdzeniem Lewandowski zakwestionował swoją kontynuację w polskiej drużynie. (Zdjęcie: AFP)

Mistrzostwa Świata w Katarze 2022: Francja i Anglia nie pozostawiły wątpliwości i zmierzą się łeb w łeb w ćwierćfinale

Już w najbliższą sobotę odbędzie się jeden z najbardziej wyczekiwanych meczów imprezy Mistrzostwa Świata: Francja i Anglia Spotkają się w ćwierćfinale. Grecy mają najlepszego strzelca zawodów: Kyliana Mbappe Strzelił 5 bramek i strzelił 9 bramek na Mistrzostwach Świata, czyli tyle samo, co osiągnął Lionel Messi przeciwko Australia. Harry’ego Kane’akapitan reprezentacji Anglii i król strzelców Rosji 2018, zdobył po raz pierwszy gola w tej edycji i jest pierwszym asystentem z 3. Reprezentacja Argentyny Dzień wolny, ale Katarscy gracze i ich rodziny byli zadowoleni Anioł Di Maria Ćwicz grę przeciwko Holandia.

Kylian Mbappe dał Francji bilet do ćwierćfinału

Napastnik Paris Saint-Germain strzelił dwa wspaniałe gole, które zdefiniowały mecz przeciwko Polsce. Francuzi zaczęli wygrywać od bramki Oliviera Girouda, a Polacy ostatecznie odrobili to rzutem karnym, który Robert Lewandowski zamienił na gola. Rewelacyjny wynik 3:1 dla niedawnych mistrzów świata, którzy teraz zmierzą się z Anglią w ćwierćfinale. Spotkanie odbędzie się w sobotę 10 grudnia o godzinie 16:00.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.