Robert Lewandowski zdobywa Złoty But i poddaje się Ronaldo i Messi: „To, co zrobili, nie powinno się powtarzać”

Polska zdobywa złoto na sezon 2020-21 (Efe)

Dziękuję Ci 41 goli W zeszłym sezonie polski napastnik Bayernu Monachium Robert Lewandowski zdobył Złoty But Wystąpił na scenie podczas wydarzenia zorganizowanego przez ESM (European Sports Media) Cristiano Ronaldo (29 w Juventusie) i Lionel Messi (30 w Barcelonie)

Po konsultacji z jego dwoma przeciwnikami, którzy: Dodają 10 trofeów między nimi (6 dla Argentyny i 4 dla Portugalczyków), 33-letni piłkarz zauważył: „Konkuruję ze sobą. To, co obaj zrobili, to coś, co już nigdy się nie powtórzy. Ale skupiam się na tym, co mogę zaoferować. To coś, co wymaga pracy i szacunku. “

Lewandowskiemu, który w zeszłym sezonie odebrał zwycięską nagrodę Włoch Zero nieruchomy (Lazio z 36 bramkami) zapytał go, czy mogę opuścić Bundesligę i zagrać w innym kraju? Obiecał, że będzie w stu procentach z Bayernem I nie ma na myśli innych zespołów.

Lewandowski wchodzi na scenę z Messim i Ronaldo (lewy_official)
Lewandowski wchodzi na scenę z Messim i Ronaldo (lewy_official)

„To pytanie, które zadaję od lat, ale nic nie mam na myśli. Gram przeciwko tym zespołom w Lidze Mistrzów, gdzie mogę pokazać swoją pozycję przeciwko nim. Jestem w stu procentach z Bayernem. Oczywiście zawsze będą spekulacje, ale nie zajmę się nimi ”- powiedział.

Jednocześnie Lewandowski mocno wierzył, że na swojej obecnej pozycji może zagrać jeszcze kilka lat. „Moje doświadczenie jest cenne. Fizycznie czuję się lepiej. Moje (medyczne) wybory są optymalne. Zauważył, że moje ciało pozwala mi grać przez kilka lat na tej pozycji.

Ostatni sezon Polak strzelił 41 goli w Bundeslidze A Gert Mல்லller pobił rekord, który utrzymywał przez 70 lat. Ponadto w poprzedniej kampanii (2019-20) zintegrował już platformę stojącą za Immobile z 34 bramkami w 68 meczach.

@lewy_official
@lewy_official

Chciałbym podziękować całej mojej rodzinie, drużynie, trenerom oraz FC Bayern Monachium. Jestem bardzo dumny z tego, co wspólnie osiągnęliśmy.”, napisał piłkarz na swoich portalach społecznościowych.

Obecnie Lewandowski rozpoczął już tę nową kampanię na prawą nogę, zaczynając od siedmiu rozegranych przez siebie meczów. Do tej pory strzelił 11 bramekOstatni mecz z Pochum, 7-0, związany był z piątą rundą Bundesligi.

Czytaj

Spotkanie Pochettino i Messiego w sprawie incydentu, który miał miejsce po zmianie przeciwko Lyonowi
Cristiano Ronaldo wyprzedza Lionela Messiego i odzyskuje pierwsze miejsce na liście najlepiej zarabiających piłkarzy Forbes
Szczegóły oszustwa, na które Cristiano Ronaldo cierpi od ponad trzech lat: szokująca liczba i inne postacie ranne

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *