Roberto Carlos, były brazylijski piłkarz, bronił Chicharito przed Tatą Martino

Javier nie został powołany do Tri od 2019 roku (Zdjęcie: Getty Images)

Niewątpliwie jedna z poprzednich kontrowersji Mistrzostwa Świata w Katarze 2022 Znajduje się wokół nieobecności Javier Chicharito Hernandez Ponieważ był nieobecny w całej rundzie eliminacyjnej Pucharu Świata oraz w procesach prowadzących do kwalifikacji do mundialu.

Javier nie został wezwany do trójstronny Od 2019Dlatego wiele osób związanych z meksykańską i międzynarodową piłką nożną kwestionowało jego nieobecność. Roberto Carlos da Silvajeden z wybitnych byłych piłkarzy w Brazylii, i obronił Chicharito Hernandeza.

Podczas wizyty w Meksyku Robert Carlos Krótko opisz sytuację, w której się znajdujesz Chicharito s zapytał Gerardo Mój ojciec Martino zadzwonił do niego trójstronny W przeddzień pierwszego pojawienia się w Katarze 2022.

Roberto Carlos opowiedział o sytuacji, przez którą przechodzi Chicharito Hernandez z El Tri (Zdjęcie: EFE/Ballesteros)
Roberto Carlos opowiedział o sytuacji, przez którą przechodzi Chicharito Hernandez z El Tri (Zdjęcie: EFE/Ballesteros)

Chociaż dał jasno do zrozumienia, że ​​nie jest świadomy problemu między trenerem reprezentacji a napastnikiem Galaxy, potwierdził to. Problemy mają rozwiązanie Jedyne, co muszą zrobić strony, to porozmawiać.

„Porozmawiamy z mistrzem, zobaczymy, co się stanie, a potem im powiemy. Chicharito Jest świetnym graczem, ale nie wiemy, co się dzieje. Przynajmniej nie wiem, co się dzieje. Mówiąc, osiągnięto porozumienie i to wszystko.”

(Zdjęcia/Getty Images)
(Zdjęcia/Getty Images)

Były gracz w Zielony biorę to Gdyby zasugerowała mu reprezentacja Meksyku, mógłby przejść do piątego meczu, o którym zawsze się mówi. To także doświadczenie trenera trójstronny Nie szykują się do walki o tytuł mistrza świata, a jedynie przygotowują się do udziału w turnieju.

W Brazylii przygotowujemy się do bycia mistrzami, a nie do udziałumyślę, że niektóre kraje są faworytami i Jednym z nich może być Meksyk, Jako kandydaci, dopóki nie znajdą się przynajmniej w półfinale – dodał.

Reprezentacja Meksyku przed meczem towarzyskim z Nigerią.  Zdjęcie: miseleccionmx
Reprezentacja Meksyku przed meczem towarzyskim z Nigerią. Zdjęcie: miseleccionmx

Z drugiej strony przekonywał, że strateg musi wykorzystać młode talenty, które kształtują się w meksykańskim futbolu i że warunki na arenie światowej mogą im sprzyjać.

„Myślę, że najważniejsze Teraz trener Gerardo Martino musi zrozumieć, że futbol stał się bardzo wyrównanyMasz wspaniałych graczy i musisz uwierzyć, jak daleko możesz się posunąć.

Za kilka miesięcy reprezentacja Meksyku zadebiutuje w Katarze w 2022 roku przeciwko Polsce i właśnie dlatego trójstronny Już rozpoczął przygotowania do najwyższych rozgrywek piłkarskich. jednakże, Gerardo Mój ojciec Martino Przeanalizuj zespół Azteków i zwróć uwagę na błąd, jaki zawsze popełnia drużyna narodowa przed Mistrzostwami Świata.

W ramach przedmeczowej konferencji prasowej przeciwko Urugwajstrategiczny trójkolorowy Podkreślił, że Meksyk od dawna znajduje się w strefie komfortu, bo przygotowując się do mistrzostw świata nie odważy się zmierzyć z krajami spoza regionu CONCACAF.

(Zdjęcie: EFE)
(Zdjęcie: EFE)

Chociaż to jest trójstronny zawsze kwalifikuje się do mistrzostw świata, W miesiącach spędzonych na przygotowaniach zniechęcono go do rozgrywania meczów towarzyskich z wysoko notowanymi zawodnikamiWięc Mój ojciec Uważał to za główny problem reprezentacji Meksyku.

„Meksyk ma swoją specyfikę i zwykle zawsze kwalifikuje się do Pucharu Świata, ale w ciągu czterech lat gra głównie z zawodnikami z regionu”.

Z drugiej strony Mój ojciec Nalegać Meksykańska Federacja Piłki Nożnej (FMF) A organizując kalendarz dla kadry narodowej należy postawić na największych zawodników, aby tak było trójstronny Prawdopodobnie poradzi sobie lepiej w Pucharze Świata; W tym przypadku kraje, z którymi zmierzą się w fazie grupowej, to Polska, Argentyna i Arabia Saudyjska.

Czytaj:

Dzień, w którym Julio Cesar Chavez walczył w rzymskim amfiteatrze
Dlaczego Fernando Valenzuela nie został wprowadzony do Galerii Sław Cooperstown?
Trener New Cruz Azul, twardogłowy: „Zostaną ustawione w szeregu, ponieważ musisz szanować hierarchię”

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *