Robin Burgos: „To ekscytujący i motywujący początek”

Valencia Basket na dzisiejszej popołudniowej sesji w La Fonteta / LP

Trener Walencji Baskett ucieka się do La Fontety w swoim pierwszym występie w Eurolidze Kobiet z powodu kontuzji

Valencia Basket stoi przed nowym wyzwaniem z
Euroliga kobiet Który rozpocznie się w środę w La Fonteta przeciwko Virtus Segafredo Bologna. Valencia zmierzy się z trudnym przeciwnikiem, aby rozpocząć maksymalne zawody kontynentalne, w których Taronga bierze udział po raz pierwszy w tym sezonie.

Czekam na mecz, trenerze
Robin Burgos pokazał się
Podekscytowany: „Nie mogę się doczekać dobrej nocy koszykówki. To ekscytujący i motywujący początek, a fakt, że jest w domu, czyni go jeszcze piękniejszym, jeśli to możliwe. Zasłużyliśmy sobie na to sami” – zauważył w poniedziałek na poprzednia konferencja prasowa.

A jeśli chodzi o zawodnika, Burgos dodaje, że to „bardzo dobra drużyna, która jest konkurencyjna w Lidze Europejskiej”. Trener Valencia Baskett, który miał dobry początek w rozgrywkach, podkreślił, że „musimy dać dodatkową przewagę, aby spróbować rozegrać jak najwięcej meczów u siebie. Musimy wiedzieć, gdzie jesteśmy, walczyć każdego dnia i każdego meczu”.

Jeśli chodzi o znaczną nieobecność z powodu kontuzji,
Torrens, Ovina i AllenTrener Valencia zaznacza, że ​​jest to czynnik warunkujący złożoną grę. „Mamy te niedociągnięcia, ale jako zespół osłaniają się i nie ma presji, wręcz przeciwnie, zawodnicy są zmotywowani”. Pod tym względem Rubén Burgos po raz pierwszy zapewni l’Alqueríi ważne miejsce w Eurolidze. „Są siłą projektu Valencia Basket”.

„Jesteśmy gotowi na Euroligę kobiet”, wskazuje
Maria Julich, który wcześniej grał turniej w Polsce zaznaczył, że „naprawdę nie mógł się doczekać i to jest wyzwanie”. W swojej trzeciej kampanii w Walencji zauważył, że „moja rola jest z roku na rok ważniejsza i mam większą odpowiedzialność przy mniejszym składzie”.

Jeśli chodzi o 1000 punktów zdobytych przez klub, Mary potwierdza, że ​​„jest piękny, jestem dumny, ponieważ ważne jest, aby osiągnąć to w Valencia Basket, ale ważne jest to, że chcę wygrać i drużynę”.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *