Robuchon Madrid prezentuje swoje nowe menu koktajli z Mario Villalón – Magazyn Moove

Robuchon Madrid zaprezentował imponującą listę koktajli przygotowaną przez znanego miksologa Mario Villalona.

Ta nowa propozycja, zainspirowana dziedzictwem Joëla Robuchona i propozycjami gastronomicznymi madryckiej restauracji, będzie dostępna w Le Speakeasy, eleganckiej przestrzeni zaprojektowanej przez Lázaro Rosa Violán, dla tych, którzy chcą przedłużyć noce w wyjątkowym i wyrafinowanym otoczeniu.

Nowe menu składa się z 10 koktajli, w których eksplorowane są zaskakujące połączenia składników od gruszki, zielonej papryki czy kakao po karczocha, szynkę czy kolendrę.

Dzięki tej propozycji Robuchon Madrid standardowo integruje Le Speakeasy, w tym przypadku w przypadku koktajli, tak jak miało to już miejsce na poziomie gastronomicznym kilka miesięcy temu wraz z otwarciem L’Ambassade i L’Atelier, tworząc restaurację z trzema różnymi koncepcje, w których się trzymają Z jakością komponentów, oryginalnością konfiguracji i ekskluzywnością ich środowisk.

Aby zaprojektować to menu, Robuchon Madrid połączył siły z Mario Villalónem, kreatywnym umysłem Angelita, jednego z najbardziej innowacyjnych lokali gastronomicznych w świecie barów, uznanym za „Najlepszy bar koktajlowy w Hiszpanii 2021” w konkursie FIBAR Awards, nr 71 w świecie w barze Best 500, oprócz tego, że został wymieniony przez branżę jako jeden z najbardziej zrównoważonych barów koktajlowych na świecie.

O Grupie JR

Jesteśmy grupą restauracji z największą liczbą gwiazdek Michelin na świecie. Obecnie mamy koncepty marki Robuchon, w tym: L’Atelier de Joël Robuchon (1-3), Restauracja Joël Robuchon (2-3) oraz Le Salon de Thé de Joël Robuchon, Méditerranée Robuchon, Le Comptoir Robuchon i Le Deli Robuchon.

JRI zarządza również licencjami dla 24 lokalizacji operacyjnych na całym świecie, z wyjątkiem jednego projektu otwartego w Rabacie, Madrycie, Monako, Doha, Dubaju, Marakeszu i na Cyprze. Grupa ma ugruntowaną pozycję geograficzną, z umowami licencyjnymi w Azji, Europie i Ameryce Północnej.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *