Rocket Surgery (Ross Video) zdobywa dwie nagrody Telly

Ross Video - Rocket Surgery - Superbowl - Tellly 2022

Dział Usług Produkcyjnych Rosyjskie wideoA operacja rakietowaZdobył dwie nowe nagrody Krótkie nagrodyNagrody przyznające twórczość technologiczną i twórczą stworzoną na potrzeby produkcji telewizyjnych.

W tym roku, operacja rakietowa otrzymałem srebrny telewizor W kategorii „Immersion and Mixed Media – Using Virtual Reality” za pracę w Augmented Reality Bali walka noc. Ten format odtworzył plik Popularna gra wideo walki ulicznej z lat 80-tych Dodaj w pełni wciągające elementy. Na przykład bojownicy połączyli serię Czujniki mierzące częstotliwość i prędkość uderzeń.

Na potrzeby tego projektu firma Ross Video’s Rocket Surgery zbudowała system rejestrowania produkcji i przepływ pracy serwera danych za pomocą panel Ross. Korzystanie z wykresu słupkowego energii presja; i grafikę Augmented Reality z wykorzystaniem rozwiązania graficznego Podróżnik. Propozycja została uzupełniona o Zawartość wyświetlacza LED Znajduje się w samym studiu.

Ross Video - Rocket Surgery - Zapasy - Tellly 2022Z drugiej strony operacja rakietowa zajęła Brązowy Telly W kategorii „Rzemiosło i wykorzystanie grafiki” dla rysunków stworzonych dla Energia z Van Wagner Productions. Ross określa ten film z produkcji NFL jako „wyjątkowy”, ponieważ używał rozszerzenia . Panel LED stadionu nieskończoności 360 stopniktóry zawierał Twórz treści dla 80 milionów pikseli. Był to jednak element Rozszerzona Rzeczywistość (AR), stworzony przez zespół kreatywny w Ross Rocket Surgery przy użyciu rozwiązania graficznego Podróżnik Od firmy, która otrzymała wyróżnienie Skrót od tego roku. Skorzystaj z kamer kwaśnyzmotoryzowane głowice kamer bardzo zły i system sterowania Świadome studioA Podróżnik System odpowiedzialny za zarządzanie statystykami został dostarczony przez Next Gen Stats w celu dostarczenia rozbudowanego i pełnego możliwości.

Z tymi dwoma ostatnimi nagrodami już są 28 Tilly Ann Ross Wideo i jego klienci zarabiają od 2020 roku.

Podobał Ci się ten artykuł?

Subskrybuj naszą stronę kanał RSS Niczego nie przegapisz.

Inne artykuły na temat Rosyjskie wideoA SkrótA Van Wagner

Inne powiązane artykuły

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.