Rodzina ma nadzieję, że śmierć człowieka Garnera rozprzestrzeni świadomość COVID-19 :: WRAL.com

Rodzina ma nadzieję, że śmierć człowieka Garnera rozprzestrzeni świadomość COVID-19 :: WRAL.com

Brat mężczyzny z Garner, który zmarł na ciężką infekcję COVID-19, używa swojego nekrologu, aby przekazać ważną wiadomość.

Zmarł Stephen A.. Lawrence w Tennessee, 24 października, w wieku 59 lat. Większość życia spędził w Garner, ale niedawno przeniósł się do Nashville, gdzie pomagał ludziom znaleźć pracę, co jego rodzina nazywała „pracą marzeń”. „

W swoim nekrologu brat Lawrence’a, David Lawrence, napisał, że zmarł na ciężką infekcję COVID-19 „po tym, jak nie uwierzył, że Covid był prawdziwy i odmówił przyjęcia szczepionki”, a następnie „odmówił pójścia do szpitala, gdy nie mógł oddychać ”.

Zgodnie z apelem Lawrence zostawił swoją 92-letnią matkę, brata, syna i wiele innych osób, które go kochały. Po tragedii David powiedział, że rodzina próbuje wyjaśnić, jak ważna jest walka z COVID, i pokazać ludziom, jak wybór Stephena wpływa na nich dzisiaj.

Jego brat napisał: „Proszę, niech jego śmierć coś znaczy”. „Proszę idź i zaszczep się na jego cześć”.

David otwarcie mówił o śmierci swojego brata i mocno czuł, że gdyby został zaszczepiony, nadal by żył. David powiedział WRAL News, że ostatnio rozmawiał ze Stephenem 12 października i ostatecznie dowiedział się, że był to dzień, w którym Stephen uzyskał pozytywny wynik testu na COVID-19. Stephen nie chciał, aby ktokolwiek dowiedział się o jego diagnozie.

David powiedział, że Stephen brzmiał optymistycznie, kiedy rozmawiali, długo opowiadając o swojej pracy i o tym, jak dokonywał wszystkich swoich cięć.

„Myślałem, że wszystko idzie dobrze” – powiedział David.

24 października, niecałe dwa tygodnie później, Stephen zmarł samotnie.

„Najsmutniejsze jest to, że zmarł sam z którąkolwiek ze swojej rodziny” – powiedział David. Powiedział: „Nie ma powodu, by umierał. Ponieważ miał siłę w ręku, by móc iść po szczepionkę”.

David powiedział, że rodzina ma nadzieję znaleźć pocieszenie w przekonaniu innych zagrożonych wirusem COVID do zaszczepienia.

„Jeśli śmierć Stephena cokolwiek znaczyła, a jedna osoba poszła, zaszczepiła się i uratowała mu życie, tego właśnie sobie życzyłem” – powiedział David.

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *