Roland Garros | Luksusowa pocztówka do Polski: bohaterka Iga Świątek i jej przytulenie z Robertem Lewandowskim

Roland Garros

Polskie nasienie nr 1 WTA pobiegło tam, gdzie była jej rodzina po zdobyciu tytułu mistrza w Roland Garros i poznaniu swojego rodaka i osobowości świata futbolu. Uścisnęli się na pocztówce do oprawienia.

Iga Świątek świętowała tytuł Rolanda Garrosa z Robertem Lewandowskim.
© Obrazy GettyIga Świątek świętowała tytuł Rolanda Garrosa z Robertem Lewandowskim.

Święto Polskiego Tenisa i Sportu z Iga Sweatk W sobotę został mistrzem Rolanda Garrosa 2022. WTA nr 1 pokonało w równych setach Amerykanina Coreya Gauffa (23) i wygrało Grand Slam na glinie w Paryżu.

Świętowanie było epickie nie tylko ze względu na sam tytuł dla polskiego tenisisty, który przez ostatnie miesiące był nieuchwytny na ringu. Również dlatego, że świętował z innym kolegą wagi ciężkiej.

Oceniając zwycięstwo w finale, Swetic pobiegł na trybuny, by otrzymać sympatię i gratulacje od rodziny i trenera. W tym samym sektorze reprezentacja Polski była i nadal jest napastnikiem Bayernu Monachium, Robert Lewandowski.

W spotkaniu twarzą w twarz Świątek Lewa dał przywilej uczczenia tytułu Rolanda Garrosa, łącząc się w uścisk, luksusową pocztówkę polskiego sportu z dwiema jego wielkimi żyjącymi legendami jako mistrzami.

„Dwie Legendy” napisało oficjalne konto Roland Garros na Twitterze z polską flagą i wideo ze spotkania Świątka z Lewandowskim.

Iga Świątek zdobyła swój drugi tytuł Ronalda Garrosa, pokonując Coco Gauff 6-1, 6-3, wygrywając 35 kolejnych zwycięstw w sezonie i sześć kolejnych mistrzostw.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.